Binance se připojila ke skupině Chamber of Digital Commerce

Zdroj: Pixabay.com

Světová burza kryptoměn Binance se dne 20.12.2022 připojila k americké lobbistické skupině pro kryptoprůmysl, Chamber of Digital Commerce. Tento krok přichází v době, kdy se američtí zákonodárci snaží přijít na to, jakým způsobem regulovat kyberprostor a Binance je terčem kritiky.

Chamber of Digital Commerce je americká advokátní skupina, působící od roku 2014, která propaguje vznikající průmysl stojící za technologií blockchain, bitcoin, digitální měnu a digitální aktiva. Jejími členy jsou například Citi, Visa, MasterCard, Ripple, Circle a Binance.US.

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na video návod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Po listopadovém krachu burzy FTX, při kterém klienti společnosti přišli o krypto aktiva v hodnotě miliard dolarů se zvýšily požadavky na regulaci kryptoměn. Binance jakožto největší krypto burza se stala terčem kritiky. Jedná se o burzu s největšími objemy obchodů, která nemá jasnou geografickou polohu a regulační status. Informace týkající se problémů burzy s likviditou na důvěryhodnosti Binance také nepřidaly. Ani zpráva o rezervách od auditorské společnosti Mazars účastníky trhu neuspokojila. Neobsahovala informace o přesnosti účetnictví ani o podnikové struktuře. Trh logicky zareagoval odlivem velkého množství krypto aktiv z burzy.

Binance jako společnost, která se nachází v samotném centru rychle rostoucího a složitě regulovatelného odvětví při vstupu do výkonného výboru skupiny Chamber of Digital Commerce uvedla, že bude pomáhat s utvářením rozumných regulací pro kryptoměny a blockchain ve Spojených státech a se zaváděním zásad pro ochranu uživatelů.

Zdroj: Digitalchamber, Decrypt, Cointelegraph

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

AMD mining (Těžba): Test coinu KASPA na sestavě MSI RX 5700 XT v HiveOS

Další článek

Analytik Bitcoinu identifikoval nové klíčové úrovně, protože cena etherea se blíží k třítýdennímu maximu.