Představení spolupráce KRYPTOGURU & BLOCKSPACE

S radostí Vám oznamujeme novinku! Ode dnešního dne zahajujeme spolupráci s kryptotraderem Andrejem Kalvodou. Někteří z Vás jej znáte z webu Blockspace.cz, kde formou přehledných grafů analyzuje aktuální situaci na trhu kryptoměn. Andreje blíže představíme již brzy v samostatném článku.

Každé pondělí přineseme video, kde Andrej zhodnotí vývoj cen BTC a vybraných altcoinů za uplynulý týden. Vývoj cen budeme sledovat v grafu, kde rozebereme týdenní uzávěry svící. Každá svíčka znázorňuje určitý časový úsek (v našem případě týden) a pohyb ceny v tomto úseku.

V dnešním pilotním dílu porovnáme BTC, ETH a LTC versus USD. Porovnáme také Ethereum a Litecoin v páru s Bitcoinem.

Zdroj: www.blockspace.cz

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Od Bitcoinu až k dobročinnosti

Další článek

Divoké vody tradingu – kde hledat maják?