Kontakt

Provozovatel webových stránek

Provozovatel webových stránek

Andrea Letochová
Komenského 1880/35
680 01 Boskovice
e-mail: info@kryptoguru.cz

IČ: 04100760
DIČ: neplátce DPH

FO zapsána do živ. rej. vedeného na ev. č. 370102 v MÚ Boskovicích od 21. května 2015.

INFORMACE A PODĚKOVÁNÍ

Pokud vám web pomohl zorientovat se v kryptosvětě nebo se vám líbí, to co děláme a máte zájem podpořit naši práci, budeme velmi rádi, když přispějete v kryptoměně na jeho provoz. Znáte nebo máte nějaký zajímavý projekt, objevili jste zajímavou novinku? Nebojte se nás kontaktovat, nebráním se jakékoliv spolupráci. Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci graf. karet) nebo dle přání výrobu konstrukcí.

Bitcoin
Bitcoin/LN
Ethereum
Litecoin
GuruFans/CZK

GURU A JEHO CESTA

Ahoj krypťáci. Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

HLEDÁME PRÁVĚ TEBE

Jsi blázen do informačních technologií nebo ekonomiky? Stále něco píšeš a dobře ovládáš gramatiku? Pak hledáme právě tebe! Přihlas se na e-mailu: info@kryptoguru.cz a začni tvořit zajímavé články ze světa kryptoměn na zadaná témata a nauč se mnoho nového.

Požadavky:

  • Ovládání textových editorů
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Ovládání spisovné češtiny a gramatiky
  • Vzdělání, věk, pohlaví a další aspekty nehrají roli
  • Schopnost dohledávat relevantní informace a hodnotit věrohodnost zdrojů

Nabízíme:

  • Nové zkušenosti ze světa kryptoměn
  • Odměna od čtenářů formou DONATE u jednotlivých článků v Bitcoinu, Litecoinu a atd.