Upozornění pro čtenáře

Upozornění pro čtenáře

Upozornění pro čtenáře

Odpovědnost: Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Na stránce KryptoGuru.cz můžete najít návody a články od dalších subjektů (např. kryptoměnových směnáren, burz nebo brokerů), které nabízí možnost koupě nebo obchodování s kryptoměnami, ani zde neneseme žádnou odpovědnost za řízení těchto společností. Předtím, než zvolíte produkty nebo nabídky těchto společností, udělejte si vlastní průzkum z více zdrojů. Za Vaši investici nesete odpovědnost jen Vy sami.

Z této stránky vedou odkazy a referral linky na další stránky. Nemáme žádnou kontrolu nad povahou, obsahem ani dostupností těchto stránek. Odkazy na stránky nutně nenaznačují doporučení, ani podporu názorů, které jsou zde vyjádřeny.