koupit bitcoin

Koupit Bitcoin

Koupit Bitcoin

Do budoucnosti nevidíme, ale už teď je jasné, že Bitcoin a kryptoměny mají velký předpoklad stát se globálním platidlem budoucnosti. Tento trend nelze zvrátit. Univerzita Yale ve Spojených státech zkoumala, jaká je pravděpodobnost, že kryptoměny v budoucnu zaniknou a jejich hodnota bude rovna nule. Pravděpodobnost vyšla 0,3%. 

Proto chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také?

Zde si postupně řekneme v krocích, co je potřeba k prvnímu nákupu Bitcoinu:

Tato peněženka má výhodu, že je zcela zdarma a registrace je opravdu jednoduchá. Nevýhodou je, že bezpečnostní kód (klíč), máte uložen v peněžence, takže pokud se k němu dostane někdo cizí, může vybrat vaše investice. Tato peněženka se více používá na platbu kávy a dalších maličkostí, ale na úschovu velké investice to nedoporučuji. Odkaz k založení BTC peněženky: www.blockchain.com/cs/wallet

Možná si říkáte, proč bych si ho měl kupovat? Jestli hodláte investovat větší obnos peněz, tak určitě doporučuji si BTC Trezor pořídit, jelikož díky Trezoru máte naprosto pod kontrolou vaše kryptoměny. BTC Trezor uschovává vaše kódy (klíče) v OFFLINE režimu, takže je při zapojení do vašeho počítače používáte jen vy pro váš vklad nebo výběr z vašeho BTC Trezoru. Trezor můžete zakoupit přímo u výrobce SatoshiLabs. Určitě nedoporučuji kupovat BTC Trezor z druhé ruky nebo novou z Aliexpressu či eBay, popř. Gearbest atd. Takové peněžence nemůžete nikdy důvěřovat, a to, ani kdybyste si ji kupovali od kamaráda.

Burza Coinmate, založená v roce 2014, se stala klíčovým hráčem na trhu kryptoměn. S více než osmi lety zkušeností a téměř 100 000 registrovanými uživateli nabízí uživatelsky přívětivou bránu do světa kryptoměn pro investice, spoření a vzdělávání.

Poplatky a bezpečnost: Jednou z klíčových výhod Coinmate je absence poplatků za vedení a správu účtu. Poplatky za obchodování se pohybují od 0,07 % do 0,35 % v závislosti na typu a objemu transakce. Quick Trade poplatky jsou zahrnuty ve spreadu, což zajišťuje transparentnost a konkurenceschopnost na trhu. Peníze jsou v bezpečí díky tomu, že většina kryptoměn je uloženo v bezpečných offline peněženkách.

Jednoduchá registrace a finanční flexibilita: Registrace na Coinmate je rychlá a snadná, trvající jen asi 10 minut. Ověření identity pomocí mobilního zařízení a krátký investiční dotazník přispívají k jednoduchosti procesu. Platforma umožňuje rychlé vklady bankovním převodem nebo platbou kartou, dále platby trvalým příkazem.

Představuji vám českou směnárnu: Anycoin. Oproti jiným běžným směnárnám má mnoho výhod. Tou největší je asi použití českého jazyka, což jistě potěší všechny kryptonadšence, kteří moc neovládají angličtinu.

Dost podstatným plusem je ale také to, že Anycoin umí směňovat kryptoměnu rovnou na Kč, což zjednodušuje směnu samotnou a šetří prostředky za poplatky. V článku níže se dozvíte, jak směnárnu Anycoin používat, a jaké další výhody tato směnárna nabízí.

 • Český jazyk
 • Velké množství altcoinu
 • Velké nákupní i prodejní limity
 • Převody s registrací i bez registrace
 • Výhodné kurzy
 • Převod kryptoměny rovnou na Kč
 • Jednoduchá obsluha
 • Aktivní podpora v českém jazyce: info@anycoin.cz

UPOZORNĚNÍ: Nákupy a prodeje lze realizovat do limitu 25 000 Kč (limit bez registrace a identifikace). Po registraci a identifikaci účtu, lze limit navýšit až do 400 000 Kč.

Jedná se o nejstarší českou směnárnu, která byla založena v roce 2013 a umožňuje směnit z Kč na BTC, LTC, ETH a ostatní. Doporučujeme si udělat účet Equa bank.

 • Měny: podporuje Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Ripple a ZCash.
 • Fiat: Lze směnit kryptoměny na Kč a Euro.
 • Akceptuje okamžité platby z banky: Equa bank
 • Limity: Základní obchodování je 200,00 € po dobu 10 dní bez registrace! Pro větší úroveň limitu je potřeba verifikovat účet (OP, ŘP či výpis z účtu).
 • Množstevní sleva: Výše množstevní slevy se určuje podle součtu hodnot všech uskutečněných objednávek v období 60 dní. Jejich hodnota je následně převedena do Eur. Objemová sleva roste lineárně, z 0% až do maxima 33% z marže. Toto maximum získáte při realizaci obchodů v hodnotě 50000 € za 60 dní.

UPOZORNĚNÍ SIMPLECOIN: Při platbě v Kč nebo v Euru musíte okopírovat zprávu pro příjemce, vždy zkontrolujte, jestli text je kompletní!

Burza Binance byla založen v půlce roku 2017 a její zakladatel se jmenuje Changpeng Zhao. Burza sídlí od roku 2018 na Maltě a funguje v 16 jazycích. Jedná se o nejznámější burzu, která má velké denní nákupy z BTC na Altcoiny.

 • Měny: podporuje převod z Bitcoinu na mnoho druhů Altcoinů
 • Poplatky: Když si uděláte registraci přes Kryptoguru, získáte 10% slevu na poplatcích
 • Verifikace: Není potřeba provádět verifikaci vašeho účtu
 • Minimální limit: Máte denní limit 2 BTC bez verifikace
 • Maximální limit: Až 100 BTC, když si verifikujete učet
 • Akceptuje okamžité platby: Platební karty