Bitcoinový milionář z kontejneru

Zdroj: Pixabay.com

Příběhem jako z pohádky by se dalo nazvat to, co se před nedávnem poštěstilo panu Hynku Heckerovi, bezdomovci z obce Zlatá Koruna, okres Český Krumlov, kde se stal dnes již známým „Milionářem z kontejneru“. Pan Hynek už neviděl svou budoucnost zrovna růžově. Po celkem slibně se vyvíjející kariéře SW developera se před pár lety dostal na šikmou plochu.

Začalo to víc, než slibně. Jako svého koníčka měl kryptoměny a při bitcoinové horečce na konci roku 2017 to vypadalo, že z něj bude bohatý muž. Zastavil svůj byt a nakoupil Bitcoin na úvěr. Vše vypadalo skvěle, ale jen do doby, než se cena BTC zřítila a pan Hynek neměl na splacení půjčky. Následovaly stavy deprese, alkohol, automaty, exekuce. Manželka se s ním rozvedla a nakonec skončil doslova a do písmene na ulici.

Protloukal se, jak se dalo. Snažil se vrátit do normálního života, ale jeho dluhy ho stále táhly ke dnu, a tak býval na ulici celkem často a svou obživu a ošacení si hledal všude možně – i v kontejnerech. To, co v jednom z nich našel, mu ale znovu obrátilo život vzhůru nohama.

Při probírání se obsahem kontejneru s papírem, kde hledal něco na čtení, narazil na kus papíru, kde bylo rukou poznamenáno 24 anglických slov – tzv. seed. Díky svými předešlým zkušenostem v kryptu pochopil hned, o co běží. A bylo to skutečné životní bingo! U kamaráda, který mu ještě zbyl, zadal seed do SW peněženky a málem omdlel. Našel klíče k 7,2 Bitcoinu!!!

Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Po tomto objevu se pro Hynka Heckera začal zase točit svět tím správným směrem. Samozřejmě, že jsme s kamarádem pátrali, komu to krypto patří. Tak trochu jsem předpokládal, že jako nálezce by mne odměna neminula, ale nikde na různých fórech a skupinách jsme o takové ztrátě nic nenašli.” A tak pan Hynek splatil dluhy, pořídil si bydlení, a jak říká: „Nezapomněl jsem ani na děti.“ Práci si prý zatím nehledá. Užívá si života, občas zajde na pivko a do automatu hodí „nějakou tu dvacku“. „Mám to pod kontrolou.“ Dodává sebejistě.

Tak budeme panu Hynku Heckerovi držet palce, ať do toho zase nespadne a jeho pohádkový příběh ať má opravdu šťastný konec. Co jediné bychom mu snad radili? Chodit do práce a k tomu HODL, Hynku, HODL!

Jméno šťastného nálezce je z důvodů udržení anonymity vymyšlené, stejně jako celý tento článek, který zveřejňujeme 1. dubna.

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Mining Ethereum v ohrožení! Zrušení ASIC, nebo větší odměny letos?

Další článek

Směnárny / Kryptoměny