Analytik Bitcoinu identifikoval nové klíčové úrovně, protože cena etherea se blíží k třítýdennímu maximu.

Zdroj: Pixabay.com

Úrovně Bitcoinu se staly jasnějšími uprostřed “extrémně těsného” obchodního rozpětí, zatímco cenová akce ETH nastavuje několikatýdenní maxima. Bitcoin se nadále snaží prolomit hranici 17 000 USD ze 4. ledna, protože “extrémně úzké” obchodní pásmo se drží pevně.

Údaje ukazují, že BTC/USD dosáhl na Bitstampu 16 906 dolarů, což představuje nárůst o 300 dolarů oproti minimu z předchozího dne. Největší kryptoměna těžila z pozitivního začátku roku na Wall Street, který poskytl širší impuls dříve stagnujícím kryptoaktivům. Filbfilb, spoluzakladatel obchodního balíku DecenTrader, analyzoval 12hodinový graf a uvedl, že 50denní klouzavý průměr (MA) se musí udržet, přičemž úroveň podpory a odporu se nachází na 15 500, respektive 18 000 dolarech.

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na video návod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin

Pokud bude příští týden zveřejněn příznivý index spotřebitelských cen (CPI) ve Spojených státech, mohl by se tak stát potřebným katalyzátorem pro cenovou hladinu BTC.

Jiní doufají, že se začátkem roku 2023 bude mít Bitcoin dostatečný impuls k tomu, aby následoval kroky akcií i zlata.
Obchodní společnost QCP Capital uvedla, že je to způsobeno “alokací na začátku roku do alternativních aktiv”. XAU/USD za poslední dva měsíce vzrostl o 15% a leden je historicky jeho nejlepším měsícem v roce. Navzdory “mini rally” se BTC stále obchoduje v “extrémně těsném” klesajícím klínu, přičemž klíčovou úrovní pro proražení směrem vzhůru je 18 000 USD.

Ve střednědobém horizontu je stále více klíčová úroveň 28 000 USD a úroveň 61,8% Fibonacciho ” retracementu” z minima 3 858 USD v roce 2020 na maximum 69 000 USD v roce 2021.

Vývoj se očekává u Etherea více než u BTC, i když se podle QCP také stále obchoduje v rámci konsolidačního vzorce. Vrchol se nachází na úrovni 1 400 USD, ale velká zóna odporu leží mezi 1 700 až 2 000 USD na vzestupu. Na straně poklesu se očekává, že hodnota mezi 1 000 až 1 100 USD se bude těšit poměrně silnou podporou.

ETH/USD se poprvé od 16. prosince obchodoval na úrovni 1 250 USD a jeho denní svíce ze 4. ledna zatím posílila o 3 %.
Při analýze toho, kdy by mohlo přijít dno krypto trhu, je QCP připraven čekat mnoho měsíců.

Očekává, že by to mohlo přijít v říjnu nebo listopadu tohoto roku, ale zůstává otevřený možnosti, že trh dosáhne dna dříve.

Zdroj: Cointelegraph

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Binance se připojila ke skupině Chamber of Digital Commerce

Další článek

Proč je trh s kryptoměnami na vzestupu?