Těžba (mining) na platformě Hive OS / Registrace, instalace a nastavení

Poslední dobou jak hodnota kryptoměny Ethereum roste, tak je větší zájem o těžbu (mining). Proto jsem se rozhodl natočit tento krátký videonávod (registrace, instalace a nastavení). Hned na začátku doporučuji Hive OS instalovat na SSD disk, je možné i na Flash disk, ale ze zkušenosti se mě stalo, že tento Flash disk občas blbne, jelikož není tak rychlý jako SSD disk. Jinak tento návod je velice stručný ale určitě v budoucnu plánuji více rozsáhlejší videonávod.

Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Co je platforma Hive OS?

Jedná se o populární platformu po celém světě, která nabízí velkou škálu možností v těžbě kryptoměn, jako například dobře přehledný monitoring vašich rigů (GPU) či minerů (ASIC). Dále nabízí mnoho typů miner sw, které umožňují těžit velkou škálu algoritmů.

REGISTRACE DO PLATFORMY HIVE OS

Potřebné programy pro instalaci platformy Hive OS

Jak bylo ukázáno ve videonávodu, tak tyto programy budete potřebovat pro instalaci platformy Hive OS. Velice doporučuji i pro budoucí využití většího počtu rigů.

  1. 💡 Software určený pro vytvoření diskového pole EASEUS Partition Master
  2. 💡 Program určený pro nahrání Hive OS na disk HDD Raw Copy Tool

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Test těžební (mining) sestavy Sapphire RX 5700 XT na platformě Hive OS

Další článek

Zhodnocení tokenů v DeFi