Binance investuje do hardwarových peněženek

Zdroj: Pixabay.com

Nikdo do budoucnosti nevidí a ani vidět nemůže. Binance zavítal na tržnici pobřeží krypto wallet. Investuje nemalou část svého kapitálu do belgické ekonomiky, tou onou vyvolenou je firma Ngrave. 

Ze strany Binance to není tah do neznáma. Již dříve firma investovala do technologie SafePal, který také uplatnila ve své aplikaci Binance v říjnu tohoto roku.

Všechno je to jen o penězích!

Vše se točí okolo peněz. Na co se ovšem zapomíná, je bezpečnost a prevence. 

Nejspíše kvůli známým krádežím obsahů peněženek na platformě Binance, má generální ředitel Ledgeru obavy a vyjadřuje se k situaci takto: ,,softwarová peněženka trust wallet by měla mít takzvanou the Ledger Connect”.

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

To může ušetřit spoustu pracného přetahování peněz sem a tam, což by mohlo vést k vyšší bezpečnosti. Jak můžeme pozorovat, Binance nechce být na Ledgeru závislá, chce být samostatná. 

Za svojí spolupráci s Ledgerem se ale nestydí. Volně můžete nakupovat v aplikaci Ledger Live, tato spolupráce nejspíše nebude mít dlouhého trvání jak se teď jeví. Rozvoj peněženkového sektoru  je populární a do budoucna velice zajímavý obchodní tah. Binance je ze spolupráce s firmou Ngrave nadšená.

Peněženka firmy Ngrave má 3 spojující prvky

1. Je obyčejná offline peněženka.

2. nástroj grafen pro zálohu klíčů.

3. je aplikace s názvem Liquid. Zaleží jen na lidské představivosti, kam a jak daleko s výrobou peněženek firma Binance zajde. Chce Binance konkurovat Ledgeru? Chce Binance ovládnout trh? Máme se na co těšit.  

Zdroj: Cointelegraph 

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

AMD mining (Těžba): Test coinu KASPA na sestavě MSI RX 6600 XT a RX 6800 v HiveOS

Další článek

AMD mining (Těžba): Test coinu KASPA na sestavě MSI RX 5700 XT v HiveOS