Vše o bitcoinu

Zdroj: BlueWillow AI

V krátkém článku si představíme nový projekt, který vznikl díky magazínu KryptoGuru. Tento web je zaměřen zejména na začátečníky, kteří se chtějí seznámit s kryptoměnami, a to především s nejpopulárnější kryptoměnou, kterou je bitcoin na webu www.cojebitcoin.cz.

Proč tento web?

Mnoho lidí stále nemá ponětí o kryptoměnách a těžko hledají jednoduché a poučné vysvětlení místo čtení mnoha článků plných zbytečných slov. Tento web vznikl pro tyto lidi, kteří by se rádi seznámili s kryptoměnami a hledají snadné a základní vysvětlení.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Co se dozvíme?

Tlačítko číslo 1: Na začátku stránky je pěkně zpracované video „Po stopách bitcoinu“, kde se dozvíme minulost až po současnost bitcoinu.

Tlačítko číslo 2: Na konci stránky jsou užitečné odkazy a video návody, kde a jak nakoupit bitcoin a ostatní kryptoměny.

Na webu naleznete stručná vysvětlení týkající se využití bitcoinu, pojmu těžba kryptoměn, možnosti získání kryptoměn bez nutnosti investic a také obsáhlé definice, které se týkají bitcoinu, jeho bezpečnosti a dalších aspektů.

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Váš průvodce krypto událostmi

Další článek

Kryptoměny s potenciálem na nadcházející týden: Binance Coin (BNB), Solana (SOL) a Arbitrum (ARB)