Kryptoměny s potenciálem na nadcházející týden: Binance Coin (BNB), Solana (SOL) a Arbitrum (ARB)

Zdroj: freepik.com

V uplynulém týdnu jsme byli svědky zajímavého vývoje na kryptotrhu, když alternativní kryptoměny čelily výzvám při pokusu o obnovu úrovně odolnosti dosažené v říjnu, zatímco Bitcoin se snažil překonat hranici 36 000 dolarů.

Výsledky však ukázaly, že Bitcoin nedokázal udržet vzestupný momentum, což vedlo k poklesu na trhu s alternativními kryptoměnami. Naštěstí investoři byli rychlí při využití poklesu cen předních alternativních kryptoměn. Výsledkem je, že se očekává, že hodnoty předních alternativních kryptoměn, jako je Binance Coin, Solana a Arbitrum, zažijí v nadcházejícím týdnu vzestup.

I přes příliv investic na trh s alternativními kryptoměnami po problémech Bitcoinu, index sezóny alternativních kryptoměn stále zaostává daleko za svým vrcholem. Krátkodobí držitelé (STHs) využívají každý pohyb na trhu jako příležitost k zisku.

V současné době zůstává index sezóny alternativních kryptoměn blízko svého nejnižšího bodu, což svědčí o rozdělené reakci trhu. Obchodníci prodávají své Bitcoiny v reakci na poklesy, aby nakoupili alternativní kryptoměny za nižší ceny.

Binance Coin (BNB)

Nedávno odrážel od úrovně 225 dolarů, což naznačuje silnou ochranu této úrovně ze strany býků. Cena BNB je nyní vysoko žádaná, ale kupující se stále snaží překonat úroveň 235 dolarů, zatímco medvědi brání rostoucímu tlaku kupujících. To naznačuje, že cena BNB by se mohla konsolidovat v rozmezí 225 až 235 dolarů.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

S rostoucím 20denním EMA a prudkým nárůstem úrovně RSI ukazují indikátory na pravděpodobnější vzestup ceny než její pokles. Pokud býci pošlou cenu přes 235 dolarů, můžeme očekávat nárůst až na 248 dolarů a možná až na 261 dolarů. Pokud však medvědi dokážou stáhnout cenu a udržet ji pod 225 dolary, mohl by se trend naklonit ve prospěch medvědů.

Solana (SOL)

Zažívá bouřlivý růst cen v posledních dnech, přičemž kupující brání poklesům. Nicméně Solana čelí medvědím tlakům při pokusu o překonání úrovně 46 dolarů, což vytváří konsolidaci poblíž bullish oblasti. Solanin odraz od 38 dolarů čelí potížím udržet vrcholové úrovně, což naznačuje, že každý nárůst ceny čelí prodejům. Medvědi by mohli využít této dynamiky k tomu, aby cenu SOL stáhli pod úroveň 38 dolarů.

Úspěšný pokles pod 38 dolarů by mohl spustit pád směrem k 100dennímu EMA na úrovni 33 dolarů, což by signalizovalo potenciální krátkodobý obrat trendu a možnou dobu konsolidace.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

Býci musí udržet podporu na úrovni 38 dolarů, aby si udrželi kontrolu. Nárůst nad 48 dolarů by mohl poslat cenu na test odolnosti na 59 dolarů příští týden.

Arbitrum (ARB)

Cena se snaží překonat okamžitou odolnost na úrovni 1,08 dolaru, ale býci si stále drží pozici. Snaží se prosadit nad 23,6% Fibonacciho úrovní a pokud budou úspěšní, můžeme očekávat nárůst směrem k 1,2 dolaru a potenciálně až k 1,36 dolaru. Bullish trend podporuje rostoucí 20denní EMA a překoupený RSI.

Naopak medvědi musí stáhnout cenu pod EMA20, aby získali navrch, což by mohlo vést k pádu směrem k 0,85 dolaru.

Zdroj: CoinPedia

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Vše o bitcoinu

Další článek

Kaspa: Cesta k hlavním burzám