Česká směnárna Anycoin s velkým výběrem kryptoměn

Představuji vám českou směnárnu: Anycoin. Oproti jiným běžným směnárnám má mnoho výhod. Tou největší je asi použití českého jazyka, což jistě potěší všechny kryptonadšence, kteří moc neovládají angličtinu.

Dost podstatným plusem je ale také to, že Anycoin umí směňovat kryptoměnu rovnou na Kč, což zjednodušuje směnu samotnou a šetří prostředky za poplatky. V článku níže se dozvíte, jak směnárnu Anycoin používat, a jaké další výhody tato směnárna nabízí.

Proč používat směnárnu

Směnárna Anycoin obsahuje velké množství altcoinu, což jsem zatím u žádné české směnárny neviděl. Dále nabízí velké prodejní a nákupní limity s i bez registrace. Největším plusem však je, že má opravdu výhodný kurz vůči koruně. Samozřejmě i jiné směnárny nabízí výhodné kurzy, ale v případě jejich využití je nutné učinit mezikrok: převést kryptoměnu nejprve na EURO a pak z EURO na Kč. Anycoin však dokáže směnit kryptoměnu rovnou na Kč, což velmi zjednodušuje proces směny, a také hradíte poplatek za směnu pouze jednou.

  • Český jazyk
  • Velké množství altcoinu
  • Velké nákupní i prodejní limity
  • Převody s registrací i bez registrace
  • Výhodné kurzy
  • Převod kryptoměny rovnou na Kč
  • Jednoduchá obsluha
  • Aktivní podpora v českém jazyce: info@anycoin.cz

Které kryptoměny nabízí směnárna

Ve směnárně aktuálně naleznete celkem 46 kryptoměn (Bitcoin a altcoiny). Velkou výhodu je, že česká směnárna má nízké kurzy. Nákupy a prodeje lze realizovat do limitu 25 000 Kč (limit bez registrace a identifikace). Po registraci a identifikaci účtu, lze limit navýšit až do 400 000 Kč.

ADA Cardano(ADA), ALGO Algorand(ALGO), ATOM Cosmos(ATOM), BAL Balancer(BAL), BAT Basic Attention Token(BAT), BCH Bitcoin Cash(BCH), BTC Bitcoin(BTC), COMP Compound(COMP), CRV Curve DAO Token(CRV), DAI Dai(DAI), DOT Polkadot(DOT), ETCEthereum Classic(ETC), ETHEthereum(ETH), FIL Filecoin(FIL), EOS EOS(EOS), GNO Gnosis(GNO), ICX Icon(ICX), KAVAKava(KAVA), KNC Kyber Network(KNC), KSM Kusama(KSM), LINK ChainLink(LINK), LTC Litecoin(LTC), LSK Lisk(LSK), MLN Melon(MLN), NANO Nano(NANO), OMG OmiseGO(OMG), OXT Orchid(OXT), PAXGPAX Gold(PAXG), QTUM Qtum(QTUM), REP Augur(REP), SCSiacoin(SC), SNX Synthetix(SNX), STORJStorj(STORJ), TRXTron(TRX), UNI Uniswap(UNI), USDC USD Coin(USDC), USDT Tether(USDT), WAVES Waves(WAVES), XDG Dogecoin(XDG), XLMStellar(XLM),XRP Ripple(XRP), XTZ Tezos(XTZ), YFI Yearn Finance(YFI)

Kvalitní podpora 

Komunikace se zákazníky probíhá pomocí e-mailu. Podpora je otevřená i vašim dotazům, pokud byste si s něčím nevěděli rady, něčemu nerozuměli nebo se prostě potřebovali na cokoliv zeptat. V naléhavých případech si můžete do Anycoin i zavolat. Kontakt na podporu: info@anycoin.cz

Jak se registrovat a přihlásit do směnárny

Přemístíme se na hlavní web ANYCOIN a stiskneme v pravém horním rohu tlačítko REGISTRACE. Vyplníme registrační formulář (jméno, příjmení a email). V posledním kroku přijde na email odkaz, na který kliknete a nastavíte si vlastní heslo (prosím pište malá, velká písmena a číslice).

REGISTRACE DO SMĚNÁRNY ANYCOIN

Registraci máme hotovou a teď bude potřeba se přihlásit do směnárny. V horním pravém rohu klikneme na PŘIHLÁSIT SE. V přihlašovacím formuláři vyplníme email adresu, zvolené heslo a potvrdíme tlačítkem PŘIHLÁSIT SE.

Jak nakoupit kryptoměny (Bitcoin)

Když se přihlásíme do směnárny, tak v horním menu vybereme VKLAD. Ve spodní části webu se nám otevře stránka, kde máte vypsané transakční údaje. Bez identifikace účtu můžete zaslat až 25 000 Kč pro nákup kryptoměn (Po identifikaci účtu až 250 000 Kč). Když už máte finanční prostředky na učtu Anycoin, tak následně v horním menu po levé straně vybereme SMĚNA.

Zde si v daném políčku zvolíme KOUPIT, následně kterou kryptoměnu a jaké množství např: Bitcoin. Dále doporučujeme zvolit TRŽNI KURZ, jelikož přesné množství bude závislé na kurzu v době nákupu. V posledním bodě postačí vybrat nákup Z MÉHO ANYCOIN ÚČTU a PONECHAT NA ANYCOIN ÚČTU. Pak už postačí vytvořit vaší objednávku a do několika minut budete mít zakoupenou kryptoměnu, kterou jste si zvolili.

Jak prodat kryptoměny (Bitcoin)

V horním menu vybereme VKLAD. Ve spodní části webu se vám otevře stránka, kde musíte vygenerovat adresu vaší vybrané kryptoměny, kterou chcete prodat. Následně, na tuto vygenerovanou adresu zašlete vaše vybrané kryptoměny např: Bitcoin. Když už máte kryptoměnu na účtu Anycoin v horním menu po levé straně vybereme SMĚNA.

Zde si v daném políčku zvolíme KOUPIT, následně kterou kryptoměnu a jaké množství např: Bitcoin. Dále doporučujeme zvolit TRŽNI KURZ, jelikož přesné množství bude závislé na kurzu v době nákupu. V posledním bodě postačí vybrat nákup Z MÉHO ANYCOIN ÚČTU a PONECHAT NA ANYCOIN ÚČTU. Pak už postačí vytvořit vaší objednávku a do několika minut budete mít zakoupenou kryptoměnu, kterou jste si zvolili.

Jak vybrat kryptoměny (Bitcoin) nebo CZK/EUR

V posledním bodě, si ukážeme jak vybrat kryptoměny nebo CZK/EUR. V horním menu klikneme na VÝBĚR a ve spodním formuláři vyplníme žádost pro výběr. To znamená kterou měnu CZK/EUR, nebo kryptoměnu Bitcoin, Ethereum, Litecoin atd., dále jaké množství a na kterou krypto adresu, nebo bankovní účet budete chtít zaslat peníze, tak kryptoměnu. Až máte vše vyplněné a vše důkladně zkontrolované, tak poté můžete kliknout na POŽADAT O VÝBĚR. Do 24 hod. se provede převod (někdy výběr trvá i hodinu).

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Jak zůstat v klidu, když to letí nahoru

Další článek

Přípravy na zásadní změnu Etherea: Dnešní jednání komunity o EIP-1559