Přípravy na zásadní změnu Etherea: Dnešní jednání komunity o EIP-1559

Zdroj: Pixabay.com

EIP je návrh na vylepšení Etherea (Ethereum Improvement Proposals) pod číselným označením 1559. Návrh přináší úpravu poplatků, které by měli být pevně dané v každém bloku a jsou po vytěžení spáleny.

Ve výsledku by mělo dojít k snížení poplatků za transakce a vytížení sítě. Tento návrh se ale nelíbí velké části Ethereové komunity, protože dojde k velikému snížení odměn těžařům. Těžařům kteří stojí za fungováním celé sítě Etherea.

Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Ethereum Cat Herders

Skupina nezávislých přispěvatelů sloužících komunitě Ethereum, kteří koordinují Hard Forky a monitorují změny EIP. Pořádají jednání komunity, které se bude konat dne 26.února 2021 v 15:00 hod., kde se zúčastní vývojáři Etherea, těžaři (F2Pool, Flexpool…) a zástupci komunity.

Po skončení tohoto jednání pro vás připravujeme podrobnější článek.

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

 

Vinkmag ad

Předchozí článek

Česká směnárna Anycoin s velkým výběrem kryptoměn

Další článek

Soňa Parke – “Holky v kryptu”