Kaspa: Cesta k hlavním burzám

Kaspa rozproudila trhy s ohromujícím obchodním objemem ve výši 64 milionů dolarů v den svých druhých narozenin. Otázkou však zůstává, zda se Kaspa (KAS), dostane na burzy Binance a Coinbase.

Tento týden Kaspa upoutala pozornost dosažením ohromného objemu obchodů ve výši 64 milionů dolarů, a to převážně na menších burzách. To naznačuje narůstající poptávku po KAS a snahu o jeho obchodování i na větších platformách.

Uznávaný kryptoanalytik Cryptographur upozornil na Twitteru, že Kaspa dosud dosáhla tohoto objemu pouze na menších burzách jako je Gate a MEXC, zatímco na hlavních burzách jako Binance, Coinbase či Kraken dosud není k dispozici. Jeho odhad je, že KAS by se brzy mohla objevit na jedné či více z těchto hlavních burz, zejména s ohledem na obchodní poplatky, které dosud zůstávají nevyužity. Toto tvrzení má oporu, protože přední burzy usilují o přijetí aktiv s významnými objemy a právě Kaspa se řadí mezi nejžhavější kryptoměny dneška. Její kombinace funkcí, včetně soukromí, rychlosti transakcí a minimálních poplatků, vzbudila obrovský zájem.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Stoupenci Kaspy se také na Twitteru pochlubili dvouletým výročím spuštění hlavní sítě této kryptoměny. Tvrdí, že inovace, které Kaspa přinesla, ji staví mezi lídry „nové generace kryptoměn“.

Trvalá podpora komunity pro Kaspu po dvou letech vývoje a růstu je dalším pozitivním signálem. Pokud se burzy otevřou novým investorům, kteří zatím nemají možnost zakoupit token, KAS by mohla nadále růst. S pevnými základy, které byly položeny během posledních dvou let, se zdá, že Kaspa je připravena využít svůj moment a získat pozornost hlavního proudu. Projekt splňuje mnoho kritérií které burzy hledají při zvažování nových aktiv k zařazení.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

Vše nasvědčuje tomu, že se Kaspa bude nadále rozvíjet i letos. A vstup na přední centralizované platformy by dále potvrdil technologické pokroky a podporu komunity této vzrůstající kryptoměny.

Zdroj: Captainaltcoin

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Kryptoměny s potenciálem na nadcházející týden: Binance Coin (BNB), Solana (SOL) a Arbitrum (ARB)

Další článek

Těžba kryptoměny KASPA (KAS) na grafické kartě AMD, NVIDIA nebo CPU přes pool unMineable na platformě Hive OS.