Váš průvodce krypto událostmi

Rádi vám představujeme nový projekt od týmu KryptoGuru, který vám usnadní sledování všech důležitých událostí. Tento projekt obsahuje kompletní seznam Bitcoin konferencí, událostí, akcí a srazů v České republice a na Slovensku.

Buďte stále v obraze a nezmeškejte žádnou zajímavou událost v oblasti kryptoměn a blockchainu. Web naleznete na adrese bitcoinkonference.cz a na jeho ostatních doménách btck.cz, kryptoakce.cz, bitcoinakce.cz a kryptokonference.cz.

O čem to je?

Jak už název napovídá, jde o webový projekt, kde se shromažďují plánované konference, různé akce, posezení u piva, události a srazy s krypto tématikou. Pokud někdo z Vás ví o nějaké akci, budeme moc rádi, když ji zaevidujete 🙂

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Jak to funguje?

Na stránce máte „Souhrnný seznam všech událostí“. Můžete využít náš filtr události pomocí:

  • klíčových slov
  • umístění události
  • datumu pořádání od – do
  • kategorii
  • a podle kraje v ČR a SK

Pokud budete chtít přidat nějakou akci, konferenci, sraz apod., níže na stránce je formulář pro zapsání události. Popisovat co znamenají každé položky je zbytečné – nejsme ve školce 🙂 a není potřeba vysvětlení.

Po stisknutí tlačítka „náhled“, budete mít možnost zkontrolovat Vámi zapsanou akci a případně ještě upravit informace, než to potvrdíte. Náš tým provádí schvalování přidaných akcí manuálně, tak pokud se brzy neobjeví na stránce mezi akcemi, ozvěte se nám na info@kryptoguru.cz a my vše napravíme.

Závěrem

Pokud má někdo jakýkoliv dotaz k mé osobě, ať už jde o výpočet nebo cokoliv jiného, můžete mi napsat email, který je uvedený u mého popisu autora níže pod článkem.

Těm, kterým se můj článek a webová stránka líbí, budu moc vděčný za každý donate, který slouží na podporu dalších projektů jako je tento a budou další.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

Koho zajímá, proč je na stránce pár reklamních bannerů, tak moc rád vysvětlím. Jak někteří vědí, tak práce programátora, jeho čas, placení hostingu a domény a celkový provoz webu stojí peníze, které nám nikdo z návštěvníků stránky nedá 🙂 K tomuto účelu slouží reklamní bannery a donate, které zajišťují chod webů a projektů. Nikdo nechce mít na stránce 10 reklam, aby to tam blikalo jako výherní automat v baru, proto jsme zvolili pár malých. Děkuji za pochopení.

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Sobotní škola bitcoinu

Další článek

Vše o bitcoinu