Sobotní škola bitcoinu

Burza Coinmate s iniciativou Holky v kryptu chtějí společnou aktivitou ukázat Čechům, že kryptoměny už mají období pirátů za sebou.

Nová aktivita české kryptoměnové burzy Coinmate a iniciativy Holky v kryptu má jednoduchý cíl – vzdělávat Čechy o kryptoměnách. Oba projekty společně plánují prostřednictvím praktických a interaktivních workshopů šířit povědomí o kryptoměnách a ukazovat, že období pirátů z Karibiku je už za nimi. S aktivitou, kterou pojmenovali Sobotní škola bitcoinu, začnou objíždět Česko již 14. října 2023. První workshop se bude konat v Českých Budějovicích, kde návštěvníky světem kryptoměn provedou zakladatel a CEO Coinmate Roman Valihrach, šéf produktového oddělení Coinmate Martin Fišera a spoluzakladatelky iniciativy Holky v kryptu Tereza Starostová a Dominika Vykydalová. Vstupenky lze zakoupit na síti GoOut.

BitcoinKonference.cz! Seznam všech Bitcoin konferencí, událostí, akcí a srazů v České republice a na Slovensku. Sledujte nás na bitcoinkonference.cz nebo na btck.cz a buďte v obraze o nejnovějších událostech a místech konání.

„V Česku je krypto stále často vnímáno jako sci-fi. Jenže to tak není. Kryptoměny už dnes vlastní každý dvacátý člověk na světě a počet neustále roste. Navíc v Česku vznikla řada úspěšných kryptoměnových projektů, a tak se dá říct, že jsme tak trochu ‚krypto velmoc‘. Proto jsme chtěli udělat něco, co krypto přiblíží i dalším lidem a pomůže jim v rámci jejich obchodování s prvními kroky. V rámci konference UTXO Holky v kryptu nabídly komplexní obsah pro začátečníky a všichni jsme byli nadšení z ohlasu účastníků. Společně tak chceme ukázat, že kryptoměny jsou zajímavým zpestřením investičního portfolia a že bitcoin není tolar od piráta, ale digitální měna vhodná k investování. A to i pro naprosté začátečníky,“ říká Roman Valihrach, CEO Coinmate.

V sobotu do školy?

Sobotní škola bitcoinu je jedinečnou příležitostí získat ucelený přehled o světě kryptoměn. Workshop potrvá tři hodiny a je koncipován tak, aby byl přístupný i úplným začátečníkům. Účastníci se dozvědí základní informace o bitcoinu, jeho historii a významu na finančním trhu. Dalšími tematickými okruhy jsou způsoby nákupu, prodeje a uložení bitcoinu či strategie investování do kryptoměn a prevence před podvodnými praktikami. Workshop také prakticky ukáže, jak provádět platby pomocí kryptoměn včetně představení bitcoinové transakce.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

„Existuje čím dál víc zdrojů, ze kterých lze informace o kryptoměnách čerpat. Stále však převládá teoretická část a ten praktičtější, často cennější aspekt chybí. V rámci Sobotní školy se proto zaměříme na začátečníky, kteří chtějí kryptoměnám skutečně porozumět. Ukážeme jim souvislosti a vysvětlíme, jak kryptosvět objevovat bezpečně. Na nováčky a prevenci proti podvodům se naše aktivity zaměřují dlouhodobě, takže když nás oslovili z Coinmate, zda se chceme na workshopech obsahově podílet, nadšeně jsme souhlasily,“ říká Tereza Starostová, předsedkyně iniciativy Holky v kryptu. Cena vstupného je 150 korun. 50 korun ovšem dostanou návštěvníci zpět ve formě bitcoinu. Mimo to však každý obdrží kryptoměnový slovník a online e-book od Holek v kryptu.

Více o Coinmate

Ryze česká kryptoburza Coinmate je seriózním a dlouholetým hráčem na poli kryptoměn. Podporuje platby v korunách, soustředí se zejména na bezpečnost, snižování rizik a poskytování služeb na profesionální úrovni. Od svého vzniku v roce 2014 má přes 100 000 registrovaných uživatelů zejména z Česka, Slovenska a zemí střední a západní Evropy. Dle vize Coinmate mají být kryptoměny už dnes zastoupené po boku tradičních instrumentů v každém investičním portfoliu – a aby do kryptoměn mohl investovat skutečně každý, nabízí uživatelům burza maximálně přehledné rozhraní a kompletní podporu v češtině. Zároveň umožňuje obchodování s prověřenými kryptoměnami nebo možnost automatizovaného pravidelného spoření do bitcoinu a etherea pomocí funkce pravidelného nákupu. Zakladateli Coinmate jsou Roman Valihrach a Daniel Houška, jedni z prvních propagátorů bitcoinu a technologie blockchainu v Česku.

Zdroj: Coinmate

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Bitlifi od 21M Group: Představujeme revoluční bitcoinovou aplikaci

Další článek

Váš průvodce krypto událostmi