Bitlifi od 21M Group: Představujeme revoluční bitcoinovou aplikaci

V květnu tohoto roku uvedla skupina 21M Group na trh revoluční aplikaci Bitlifi, která má potenciál dramaticky zvýšit adopci kryptoměn a přiblížit je široké veřejnosti.

Bitlifi je unikátní bitcoinová Lightning Network peněženka, která umožňuje poslat bitcoin na telefonní číslo komukoliv na světě. Tato inovativní aplikace představuje zcela nový způsob odesílání a přijímání bitcoinu bez nutnosti komplikovaných registrací či používání složitých aplikací – stačí pouhé telefonní číslo. Uživatelé mohou posílat bitcoin z aplikace nebo jiné Lightning Network peněženky na adresu ve formátu “telefonnicislo@bitlifi.com”, aniž by dotyčný měl aplikaci nainstalovanou.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Bitlifi je navržena tak, aby byla snadno použitelná pro všechny uživatele, včetně těch, kteří se s Bitcoinem setkávají poprvé. S jejím jednoduchým a intuitivním designem je ideální volbou pro kryptoměnové nováčky. Aplikace Bitlifi otevírá dveře k snadnému využití Bitcoinu v běžném životě. Komunita uživatelů služby neustále roste a tato aplikace již nyní představuje revoluční změnu v adopci Bitcoinu.

Více informací o aplikaci Bitlifi, která je součástí portfolia 21M Group spolu s největší českou kryptoměnovou směnárnou Anycoin, naleznete na www.bitlifi.com. Aplikace je k dispozici ke stažení na platformách iOS a Android.

Zdroj: Anycoin

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Mixin Network: Téměř 200 milionů dolarů ztraceno při nedávném hackingu

Další článek

Sobotní škola bitcoinu