Štosuj: Nejlepší řešení pro automatizaci vlastní strategie

Štosuj logo a vektor grafika svíčkový graf a aplikace

Zdroj: Pixabay.com

Investování do kryptoměn, zejména do Bitcoinu, se stává stále populárnější volbou pro lidi hledající způsob, jak dlouhodobě zhodnotit své peníze. Investory ale čeká několik nástrah, a tak oblíbený český projekt Štosuj přichází s možností svou strategii automatizovat. Ať už jde o vylepšené spoření metodou DCA, obchodování cenové volatility pomocí grid strategie, nebo postupnou realizaci zisků v exit strategii.

Co je DCA a proč je to důležité?

DCA, neboli Dollar-Cost Averaging, je efektivní strategie, která umožňuje pravidelný nákup kryptoměny (např. bitcoinu) za fixní částku bez ohledu na aktuální cenu na trhu. Tato metoda pomáhá minimalizovat vliv kurzových výkyvů, protože nakupujete pravidelně a na různých cenových hladinách. Můžete vyzkoušet jednoduchou DCA kalkulačku na Štosuj.

Kdy začít s DCA a jak to funguje na Štosuj?

Před začátkem spoření do Bitcoinu je důležité ho dostatečně nastudovat. Když k Bitcoinu získáte důvěru v jeho dlouhodobý potenciál, můžete začít kdykoliv. Štosuj nabízí jednoduché i pokročilé nastavení DCA strategie, která v základu umožňuje pravidelný nákup bitcoinu i dalších kryptoměn za pevně stanovenou částku, ať je cena jakákoliv. To lze provádět měsíčně, týdně nebo dokonce každých několik dní (i denně) podle libosti.

Je důležité zmínit, že Štosuj funguje jako nadstavba nad jinou burzou/směnárnou, kde už máte svůj vlastní účet. Propojit si Štosuj můžete s českou burzou Coinmate nebo českou směnárnou Anycoin a obchodovat tam přímo v českých korunách nebo eurech. Své peníze tedy neposíláte do Štosuj, ale na svůj účet u služby, kterou již používáte. Štosuj za vás pouze zautomatizuje obchody podle nastavené strategie.

TIP: Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

TIP: Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

Propojit lze také Binance, Bitstamp a bude se rozšiřovat podpora dalších zahraničních burz a českých směnáren. Na Štosuj neděláte KYC, ale to je povinné na účtu burzy, kde reálně probíhají obchody.

TIP: Získejte slevu 10% na poplatcích v burze Binance! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem a získáte 10% slevu na poplatcích. Kompletní video návod a affiliate odkaz.

Jak vám Štosuj pomůže vydělat více?

Kromě nákupů fixní částkou za aktuální cenu ale Štosuj nabízí několik vychytávek, jak svou DCA strategii optimalizovat. Jejich LIMIT strategie používá limitní příkazy, tedy objednávku zadanou na nastavený cenový pokles (např. o 3 % níže), takže pokud během vaší DCA frekvence dojde k poklesu, nakoupíte za stejnou částku více bitcoinu.

Ještě větší hodnotu uživatelům ale přináší tato horká novinka – Dynamická DCA strategie. Ta dokáže v průběhu bitcoinových cyklů podle různých indikátorů zvýšit (či snížit) vaši pravidelně investovanou částku tak, abyste nakoupili více bitcoinu za nižší průměrnou nákupní cenu a dosáhli tak vyššího zhodnocení, viz backtest na historických datech. Více si to rozebereme později v samostatné recenzi.

Co je zdarma a jaké funkce se platí?

Na Štosuj máte v předplatném FREE zcela zdarma 2 DCA strategie na nákup bitcoinu 1x měsíčně nebo 1x týdně, což většině lidí postačí. Zdarma je také 1 grid strategie pro obchodování cenové volatility.

V předplatných PLUS nebo PREMIUM můžete získat další obchodní měnové páry, kratší DCA frekvence, více strategií, nastavení počátečního stavu investice, více limitních objednávek pro chytání cenových poklesů, automatický výběr BTC na vlastní peněženku a hlavně zmíněnou skvělou funkci dynamické DCA strategie, která vám dokáže nakoupit více bitcoinu ve správný okamžik. Všechny informace najdete v Ceníku.

SOUTĚŽ A BONUSOVÁ AKCE: Při registraci získáte do konce března 150 Štosáků a máte možnost účastnit se soutěže o 2x Bitcoin-only Trezor Safe 3. Pokud máte zájem se zúčastnit, tak více info. o soutěži naleznete ZDE.

Po registraci a propojení s burzou/směnárnou si vyzvedněte Štosáky za získané odznaky. Další odznaky získáte za vyzkoušení různých funkcí aplikace. Tyto Štosáky pak využijete na platbu za předplatné PLUS (50 Štosáků měsíčně) nebo PREMIUM (150 Štosáků měsíčně). Získáte jich dostatek na vyzkoušení všech placených funkcí zdarma na několik měsíců.

Poté vyjde předplatné PREMIUM jen na 125 Kč měsíčně při automatické platbě kartou.

Chcete jednoduše obchodovat? Zkuste grid.

Pro ty z vás, které zajímá obchodování, ale nevědí, kde začít, tu je grid strategie. Nejjednoduší obchodní strategie postavená na čisté matematice. Při růstu odprodává, při poklesu zase nakupuje zpět. Každý takový dvojobchod (prodej-nákup) vám vydělá BTC (nebo ETH) navíc. Je to na delší povídání, můžete počkat na naši detailní recenzi, nebo se podívat na Představení grid strategie přímo na Štosuj.

Rady pro nové investory

  • Dělejte vlastní průzkum a nastudujte si Bitcoin a kryptoměny.
  • Investujte pouze peníze, které si můžete dovolit ztratit.
  • Zaměřte se na dlouhodobý horizont investic (minimálně 5 let).
  • Nastavte si pevnou strategii a držte se jí.
  • Nebojte se využít cenových propadů k nákupu a snížení průměrné nákupní ceny.

Závěr

Spoření do Bitcoinu může být efektivní a bezstresové díky vylepšené metodě DCA na platformě Štosuj. S možností automatického nastavení strategie a pravidelného nákupu se investování stává jednoduchým procesem, který umožňuje novým uživatelům pohodlně vstoupit do světa kryptoměn. A až přijde čas na realizaci zisků, budete se moci na Štosuj těšit i na vychytanou exit strategii.

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Acuario: Zlatá horečka začala právě v Paraguayi

Další článek

Rozhovor s firmou Acuario: Proč je Paraguay novým rájem pro těžbu bitcoinů?