Česká burza Coinmate s nejlepšími cenami kryptoměn + bonus 100 Kč

Burza Coinmate, založená v roce 2014, se stala klíčovým hráčem na trhu kryptoměn. S více než osmi lety zkušeností a téměř 100 000 registrovanými uživateli nabízí uživatelsky přívětivou bránu do světa kryptoměn pro investice, spoření a vzdělávání. Coinmate se stává průvodcem pro ty, kteří se chtějí seznámit s kryptoměnami, a s prioritou na bezpečnosti, spolehlivosti, jednoduchosti a kvalitní zákaznické podpoře.

Poplatky a bezpečnost

Jednou z klíčových výhod Coinmate je absence poplatků za vedení a správu účtu. Poplatky za obchodování se pohybují od 0,07 % do 0,35 % v závislosti na typu a objemu transakce. Quick Trade poplatky jsou zahrnuty ve spreadu, což zajišťuje transparentnost a konkurenceschopnost na trhu. Peníze jsou v bezpečí díky tomu, že většina kryptoměn je uloženo v bezpečných offline peněženkách.

Jednoduchá registrace a finanční flexibilita

Registrace na Coinmate je rychlá a snadná, trvající jen asi 10 minut. Ověření identity pomocí mobilního zařízení a krátký investiční dotazník přispívají k jednoduchosti procesu. Platforma umožňuje rychlé vklady bankovním převodem nebo platbou kartou, dále platby trvalým příkazem.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Rozdělení kryptoměn na menší jednotky a akční nabídka

Jedinečná možnost zakoupit jakoukoliv část kryptoměny díky dělení na menší jednotky poskytuje uživatelům flexibilitu a možnost investovat i s menšími částkami. Coinmate láká nové uživatele speciální akcí, kde získají 100 Kč na nákup kryptoměn při nákupu za minimálně 1000 Kč, což zvýhodňuje začínající investory.

Závěr článku

Coinmate se ukazuje jako spolehlivý průvodce světem kryptoměn, kombinující zkušenosti s moderními a uživatelsky přívětivými funkcemi. Jeho výhody v bezpečnosti, nízkých poplatcích, jednoduché registraci a finanční flexibilitě ho činí atraktivní volbou pro širokou škálu investorů. Zajímavá akční nabídka navíc přidává hodnotu pro ty, kteří teprve začínají s kryptoměnami. Coinmate je skvělým partnerem pro investice a vzdělávání v oblasti kryptoměn.

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

AMD mining (těžba): Test algoritmu Karlsenhash na rig sestavě AMD MSI RX 6600 XT 8GB pomocí poolu unMineable v platformě Hive OS

Další článek

SEC schvaluje Spot Bitcoin ETF, otevírá dveře investicím!