Národní konference v Senátu: Efektivní stát – partner kryptoprůmyslu

Zdroj: BlueWillow AI

Dnešní svět se neustále vyvíjí a digitalizuje. Kryptotechnologie a kryptoměny jsou jedním z nejaktuálnějších témat, které ovlivňují nejen trh, ale i politiku. Proto nebylo překvapením, že se na Národní konferenci v Senátu ČR, koná dnes 26. dubna 2023 v 9:30 hod.

První panel s názvem: Kryptotechnologie – příležitost nebo hrozba pro Českou republiku:

Je věnován hlavním přínosům a hrozbám, které kryptotechnologie přináší. Diskutovali zde představitelé Senátu, Poslanecké sněmovny, Národní rozpočtové rady, Ministerstva pro vědu, výzkum a inovace, České národní banky a Ministerstva financí. Všechny představené názory určitě ukážou, že kryptotechnologie má obrovský potenciál pro rozvoj ekonomiky, ale také přináší určité riziko a výzvy pro regulátory.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Druhý panel s názvem:  Česká republika jako evropské centrum krypto inovací

Je zaměřen na regulaci kryptotechnologií a perspektivy kryptotechnologií v České republice. Zúčastnili se zde představitelé Národní rozpočtové rady, Poslanecké sněmovny, České kryptoměnové asociace a také představitelé nejvýznamnějších českých krypto firem. Panel diskutoval o nutnosti přiměřené regulace kryptoměn, ale také o potřebě podpory a rozvoje kryptoprůmyslu v České republice.

Celkově bude určitě konference velmi úspěšná a ukáže, že Česká republika má potenciál stát se evropským centrem kryptoinovací. Spolupráce mezi kryptoprůmyslem a regulátory by mohla vést ke stabilnímu a prosperujícímu trhu, který by posílil konkurenceschopnost české ekonomiky.

Kompletní program ke stažení a odkaz na dnešní livestream ze senátu.

Zdroj: Česká kryptoměnová asociace (ČKMA)

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Block’23 – ONLINE ZÁZNAM druhého ročníku blockchain konference

Další článek

CryptoByte 2023 Liberec: Komunitní setkání fanoušků kryptoměn