Block’23 – ONLINE ZÁZNAM druhého ročníku blockchain konference

Zdroj: Konference Block’23

Dne 15. dubna 2023 se konal druhý ročník konference Block’23. Do Zlína přilákal přes 300 nadšenců do blockchainu, a to od profesionálů, inovátorů, fanoušků až po studenty.

Diskuze se zaměřila na současné trendy, například bankroty bank, dekorelace nebo zářivou budoucnost kryptoměn. Opomenutá ale nezůstala ani adopce, Lightning Network, situace okolo NFTs nebo decentralizace financí. Pokud jste se již z jakýchkoliv důvodů nemohli akce účastnit, nezoufejte. Z celé konference je připraven záznam.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde najdete video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč.

Záznam celé konference naleznete zde:

Online záznam konference Block’23

Kromě přednášek a panelových diskuzí se účastníci zapojili do různých workshopů, kde si například vyzkoušeli těžbu bitcoinu nebo Vekslování kryptoměn a jejich praktické využití.

A o čem se jednotlivý hosté a vystupující bavili?

Hlavní panelovou diskuzí byla debata Bitcoin vs Altcoiny, která byla velice vášnivá. Na straně zástupců Bitcoiny usedl Kicom a Kristian Csepcsar a na druhé straně Juraj Forgács a Kirill Juran. Další z panelových diskuzích nesla téma: Sto tisíc klientů hledá banku. Ačkoliv poskytovatelé služeb spojených s kryptoměnovými službami, například směnárny, provozují své podnikání podle zákona a regulací, banky jim nechtějí otevírat účty. Proč tomu tak je a jak situaci zlepšit?

Vystoupilo zde přes 30 řečníků, mezi kterými byly například Juraj Forgács z Fumbi, František Vinopal z Coinmate, Gabriel Ečegi z Coinwage nebo Martin Matějka z Firefish.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

“Jsem rád, že mohu s klidem říci, že druhý ročník překonal ten první. Daří se nám přilákat do Zlína odborníky z oboru a také blockchainovou a krypto komunitu. Nic z toho by ovšem nešlo bez našich partnerů, kterým bych takto rád poděkoval. Hlavní dík patří městu Zlín, Univerzitě Tomáše Bati a Zlínskému kraji, místním firmám Anycoin, Coinmate, Coinwage a také 2BMiner, Firefish, Fumbi a v neposlední řadě všem účastníkům.

Vidíme se opět příští rok na Block’24″ Ondřej Machač, Fintree.cz

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Block’23 – druhý ročník blockchain konference pro studenty i profesionály z oboru

Další článek

Národní konference v Senátu: Efektivní stát – partner kryptoprůmyslu