Block’23 – druhý ročník blockchain konference pro studenty i profesionály z oboru

Zdroj: Konference Block’23

Už 15. dubna 2023 příláká druhý ročník konference Block’23 do Zlína nadšence do blockchainu – ať už to budou profesionálové, inovátoři, fanoušci nebo studenti. Diskuze se zaměří na současné trendy, například bankroty bank, dekorelace nebo zářivá budoucnost kryptoměn. Opomenutá ale nezůstane ani adopce, Lightning Network, situace okolo NFTs nebo decentralizace financí.

Kromě přednášek a panelových diskuzí budou pro účastníky připraveny také různé workshopy, kde si budou moci dané technologie vyzkoušet, nehledě na jejich úrovni znalostí a zkušeností. Z nabízených workshopů si vybere zkušený programátor/ka i účastník, který se chce seznámit s fungováním kryptoměnové peněženky a vyzkoušet si její založení.

A o čem si hosté a jednotliví vystupující budou povídat? Jedna z panelových diskuzích ponese téma: Sto tisíc klientů hledá banku. Ačkoliv poskytovatelé služeb spojených s kryptoměnovými službami, například směnárny, provozují své podnikání podle zákona a regulací, banky jim nechtějí otevírat účty. Proč tomu tak je a jak situaci zlepšit?

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde najdete video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč.

Komentář Františka Vinopala z Coinmate k této situaci:

“Raiffeisenbank ani Equa bank jsme nikdy nepoužívali jako naše hlavní banky. Sloužily primárně pro aplikaci pravidelných plateb. Připravovat se na aktuální situaci jsme začali v průběhu listopadu, kdy jsme se dozvěděli, že k výpovědi v budoucnu dojde. Ve stejné době jsme zahájili jednání s novou finanční institucí a uzavřeli partnerství.

Jednání s novým partnerem probíhala standardním způsobem. Prošli jsme si řádným auditem našich interních procesů, compliance a dalších aspektů. Naším novým partnerem bude zavedená instituce, která je na trhu přes dvě desítky let. Celá situace okolo bankovních účtů se tak zákazníků Coinmate vůbec nedotkne.“

Mezi dalšími řečníky jsou jména jako Petr Beneš z Cryptology, Gabriel Ečegi z Coinwage nebo Martin Matějka z Firefish. Konference si klade za cíl diskutovat možnosti využití blockchainu nejen coby prostředku směny, ale také v oborech jako jsou umění, internet věcí, finance a další. ”

Slevové akce na Bitcoineshop.cz: S rostoucím zájmem o kryptoměny se stává stále obvyklejší, že lidé chtějí své digitální mince také využít k nákupu produktů. Máme tu pro vás zajímavé slevové akce např: Niaseed se slevou 10%Ocelový box se slevou 5%Kryptoplate s raznicemi se slevou 5% nebo Antminer S19XP 134-141T se slevou 1000 Kč. Dále v Bitconeshopu můžete najít tajný kód, kde můžete získáte slevu až 20% na krypto produkty!

Minulý ročník konference ve Zlíně byl skvělou příležitostí pro odborníky z různých oblastí diskutovat o tom, jak mohou tyto inovativní technologie změnit naše fungování. Bylo potěšující vidět takový zájem a nadšení ze strany účastníků a doufám, že tato akce pomůže dále rozšířit povědomí o blockchainu a jeho potenciálu.” Ondřej Machač, Fintree.cz

Základní informace:

  • Kdy: 15. 4. 2023 od 9:00
  • Kde: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky, Mostní 5139, 760 01 Zlín, Česká republika
  • Cena: 149 Kč (Vstupenky ke koupi níže)

Více informací a možnost se na konferenci registrovat naleznete na webové adrese www.blockchain-konference.cz

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Reakce stoupenců krypta na poslední zprávu New York Times

Další článek

Block’23 – ONLINE ZÁZNAM druhého ročníku blockchain konference