CryptoByte 2023 Liberec: Komunitní setkání fanoušků kryptoměn

CryptoByte 2023 Liberec je nadcházející událostí pro všechny fanoušky kryptoměn, kteří se chtějí dozvědět více o bitcoinu a jeho možné roli v rámci světové ekonomiky, digitálních aktivech, aplikacích usnadňujících práci s kryptoměnami a dalších souvisejících tématech, právní stránku nakládání s krypto měnami nevyjímaje.

Akce se koná na půdě Technické univerzity v Liberci v pavilonu G a bude otevřena pro všechny, kteří mají zájem potkat se se zajímavými lidmi z kryptoměnové komunity.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

V programu najdou účastníci prezentace, panelové diskuze, workshopy a doprovodný program s ukázkami nových technologií. Mezi hlavní témata bitcoin obecně i podrobné přednášky a workshopyo instantních bitcoinových platbách známých jako Lightning Network. Na konferenci se bude řešit také bezpečnost při nákupu a správě digitálních aktiv, obrana proti podvodným projektům, alternativní měny, decentralizované finance a blockchainové aplikace.

Konference CryptoByte 2023 Liberec nabídne také možnost setkat se s osobnostmi krypto scény, od zapřisáhlých bitcoinerů po fanoušky a odborníky na altcoiny. Díky přednášejícím ekonomům se účastníci mohou těšit na makroekonomický pohled na kryptoměny nebo na informace ohledně adopce bitcoinu nejen v ČR, ale tředa i na africkém kontinentu.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Pro příjemnou atmosféru bude k dispozici občerstvení z food trucků. Každá vstupenka bude opravňovat držitele ke dvěma nápojům zdarma a pít se bude, mimo jiné, Plzeň za symbolickou cenu. Kromě toho bude možné platit za vše také bitcoinem, právě pomocí Lightning Network.

Jako doprovodný program bude před budovou G stánek s ukázkou laserového gravírovaní nejen do kovu a na tomto prostranství se budou účastníci projet také na elektrokoloběžkách.

Konference CryptoByte 2023 Liberec nabídne také after party pro všechny účastníky, kde se mohou setkat se speakeři, VIP hosty a dalšími fanoušky kryptoměn. Dobře zásobený bar a živá hudba zajistí příjemný zážitek a příležitost ke sdílení nových zážitků z celého dne.

Slevové akce na Bitcoineshop.cz: S rostoucím zájmem o kryptoměny se stává stále obvyklejší, že lidé chtějí své digitální mince také využít k nákupu produktů. Máme tu pro vás zajímavé slevové akce např: Niaseed se slevou 10%Ocelový box se slevou 5%Kryptoplate s raznicemi se slevou 5% nebo Antminer S19XP 134-141T se slevou 1000 Kč. Dále v Bitconeshopu můžete najít tajný kód, kde můžete získáte slevu až 20% na krypto produkty!

Pokud máte zájem o účast na této zajímavé akci, podívejte se na oficiální stránky konference CryptoByte 2023 Liberec, kde najdete podrobnější informace včetně programu události a možnost si koupit speciální vstupenku, jejíž součástí je jako dárek voucher na vstupenku BTC Prague Expo.

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Národní konference v Senátu: Efektivní stát – partner kryptoprůmyslu

Další článek

Na největším bitcoinovém veletrhu v Evropě se v Praze představí i hvězdný Michael Saylor