KryptoGuru spouští nový e-shop pro fanoušky bitcoinu

S rostoucím zájmem o kryptoměny se stává stále obvyklejší, že lidé chtějí své digitální mince také využít k nákupu produktů. Nový e-shop Bitcoineshop.cz od magazínu KryptoGuru to umožňuje a nabízí kromě placení bitcoinem i řadu produktů v krypto tématice.

Na e-shopu najdete široký výběr produktů, jako jsou trezory, hardware pro mining, ventilátory, risery a další. Dále zde najdete merch od magazínu KryptoGuru a také plánujeme poukazy s vánoční, celoroční nebo valentýnskou tématikou.

Slevový kód na CryptoByte: Kromě široké nabídky produktů a služeb pro fanoušky kryptoměn nabízí Bitcoineshop také speciální akční slevu. Pro prvních 100 zákazníků je k dispozici slevový kód ve výši 15% na vstupenku Member Pass na konferenci CryptoByte, která se bude konat 13.5.2023. Tuto příležitost si určitě nenechte ujít a získejte slevu pro kryptoměnovou komunitu na konferenci v Liberci.

Je důležité si uvědomit, že Bitcoineshop je poměrně nový e-shop, který teprve začíná a zatím prodává spíše základní produkty. Nicméně již plánujeme rozšířit nabídku o další výrobky a služby, abychom uspokojili rostoucí poptávku a potřeby zákazníků. Proto se můžete těšit na další novinky a zajímavé produkty, které budou postupně přibývat do sortimentu.

Také nabízíme různé akce, jako je například aktuální 10% sleva na produkt NIASEED, který slouží k bezpečnému uchovávání seedu, nebo 5% slevový kód na Ocelový box (uchování seedu), který slouží jako zarážka do dveří.

Spolupráce s partnery

Máme v plánu spolupracovat s dalšími partnery a nabízíme sdílení partnerského affiliate odkazu na e-shopu. To umožní partnerům zvýšit prodeje svých produktů a také nabízíme pomoc s tvorbou prezentací, videí nebo článků zaměřených na výhody daného produktu.

Ukázka sestřihaného produktu Recovery Seed a Grid Punch pro partnerský affiliate program

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na video návod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Pokud máte zájem o umístění svých produktů na e-shopu, můžete poslat vzorky pro vyhodnocení zájmu zákazníků. Pokud bude o vaše výrobky zájem, můžeme rozšířit poptávku o vaše produkty v e-shopu.

Naše služby

Nabízíme pronájem reklamní plochy v magazínu KryptoGuru, kde vaše reklama osloví publikum zajímající se o produkty, směnárny, burzy a další krypto témata. Také nabízíme kompletní montáž sestavy pro těžbu kryptoměn a poskytujeme služby údržby a podpory pro vybavení na těžební farmě klienta.

S širokou nabídkou produktů a partnerů nabízíme kvalitní služby a podporu pro fanoušky kryptoměn a jejich využití v každodenním životě. Usilujeme o rozvoj komunity kryptofanoušků, partnerů, nabízíme jim možnosti spolupráce a sdílení vlastních produktů.

Vše o nákupu

Proces nákupu na Bitcoineshop je velmi jednoduchý. Stačí si vybrat požadované zboží a přejít k pokladně. Zde si zvolíte platební metodu bitcoinem nebo bankovním převodem (QR) a potvrdíte objednávku. Po potvrzení objednávky vám zašleme email s informacemi o objednávce a po uhrazení fakturu.

Tip: Vytvořili jsme obrázky (NFT) v počtu 50 kusů, které vypráví příběh o samotném Bitcoinu. Tento příběh je vyprávěn od úplného vzniku Bitcoinu až po aktuální současnost. Každý obrázek bude obsahovat popisek pro dané téma v daném časovém úseku. Více informací o projektu naleznete na webu BitcoiNFT.

Bitcoineshop se také vyznačuje transparentností a spolupracujeme pouze s ověřenými partnery. V budoucnu na e-shopu naleznete informace o partnerech, nabízených produktech a aktuálních akcích a slevách.

Závěr

Celkově lze říci, že náš e-shop je zajímavou možností pro fanoušky kryptoměn, kteří chtějí své digitální mince využít k nákupu produktů v krypto tématice. Nabízíme širokou škálu produktů a služeb v oblasti miningu, bezpečnosti a dalších krypto témat. Navíc nabízíme podporu a spolupráci pro partnery, kteří chtějí nabízet své produkty, nebo využít reklamních služeb.

I když e-shop aktuálně začíná a nabízí zatím základní produkty, lze očekávat, že s postupem času budeme nabídku produktů rozšiřovat. Pro ty, kteří hledají způsob, jak využít své kryptoměny může být Bitcoineshop zajímavou volbou.

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Těžební firmy Hut 8 a US Bitcoin plánují fúzi

Další článek

Trh s Bitcoin NFT dosáhne do roku 2025 hodnoty 4,5 miliardy dolarů!