Těžební firmy Hut 8 a US Bitcoin plánují fúzi

Zdroj: Pixabay.com

Hut 8 Mining, kanadská společnost zabývající se těžbou kryptoměn, oznámila svůj záměr fúze se společností US Bitcoin a vytvoření nové obchodní korporace Hut 8 Corp, známé také jako “New Hut”.

V prohlášení zveřejněném 7. února představenstva obou společností potvrdila, že se dohodla na definitivní podobě smlouvy o sloučení svých těžebních operací do jednoho podniku se sídlem ve Spojených státech. Po dokončení fúze se společnosti Hut 8 Mining a US Bitcoin stanou dceřinými společnostmi společnosti New Hut, přičemž akcionáři budou společně vlastnit 50% podíl v nově vzniklé společnosti.

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na video návod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Podle generálního ředitele společnosti Hut 8 Jaimeho Levertona umožní fúze těžit z úspěchů společnosti Hut 8 v oblasti provozu a diverzifikovaných zdrojů příjmů v kombinaci se škálovatelnými těžebními lokalitami společnosti US Bitcoin. Nově vytvořený subjekt bude mít údajně přístup k přibližně 825 megawattům v šesti zařízeních pro těžbu kryptoměn a další operace, včetně pěti lokalit umístěných v New Yorku, Texasu a kanadské provincii Alberta, s těžební kapacitou 5,6 exahashe za sekundu.

Fúze ještě podléhá schválení soudem a regulačními orgány USA a Kanady. V souvislosti se společností USBTC probíhá také právní spor s městem Niagara Falls ve státě New York, kde někteří obyvatelé kritizují těžební činnost za to, že způsobuje hluk.

Tip: Vytvořili jsme obrázky (NFT) v počtu 50 kusů, které vypráví příběh o samotném Bitcoinu. Tento příběh je vyprávěn od úplného vzniku Bitcoinu až po aktuální současnost. Každý obrázek bude obsahovat popisek pro dané téma v daném časovém úseku. Více informací o projektu naleznete na webu BitcoiNFT.cz

Stojí za zmínku, že tato fúze přichází uprostřed většího trendu v odvětví, kdy WonderFi, další kanadská kryptoměnová firma podporovaná hvězdou Shark Tank Kevinem O’Learym, zvažuje fúzi s Coinsquare ve snaze vytvořit kanadského kryptoměnového giganta a blockchainová firma GammaRey podepsala dohodu o fúzi s analytickou společností GoLogiq, která se chce zaměřit na správu majetku pro mladší generace.

Zdroj: Cointelegraph

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Jan Krajča: našim cílem je expandovat Bitcoinmaty do celé Evropy!

Další článek

KryptoGuru spouští nový e-shop pro fanoušky bitcoinu