ČBN: První NFT místo pamětních mincí!

Zdroj: Pixabay.com

Přišlo to jako blesk z čistého nebe. ČBN, která už roky lavírovala v tom, jaký zaujmout postoj k novému fenoménu ve světě financí, ke kryptoaktivům, vyrazila dech i těm největším krypto optimistům.

Po dlouhodobém postoji ke kryptoměnám ve stylu „Kdo si hraje, nezlobí“, se ČBN rozhodla stát se jednoznačně nejprogresivnější centrální bankou a to minimálně v regionu Evropské unie a svým počinem se staví na úroveň El Salvadoru.
Po vzoru vydávání pamětních mincí ražených do drahých kovů se ČBN rozhodla k opravdu revolučnímu kroku a vydala dnes historicky první státní NFT na světě!

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

O své místo na slunci se budou ode dneška, kromě CryptoPunks a znuděných lidoopů, prát i NFTs s panoramaty českých a moravských metropolí.

První sérii obrázků českých a moravských měst vymintovala ČBN právě dnes na platformě OpenSee. Takže města nejen v české kotlině mají ode dneška svůj nezaměnitelný zápis v blockchainu sítě Entereum. Nabídka pro zájemce startuje na ceně 1 Ethernet za jedno město.

Držíme palce a přejeme, ať je ČBN, stejně jako při emisích svých pamětních mincí, úspěšná i s emisí NFT právě dnes, na apríla 😀 😀 😀

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

AMD: Test těžební (mining) sestavy MSI RX 6600 XT MECH 2X v HiveOS

Další článek

AMD mining (Těžba): Test coinu KASPA na sestavě MSI RX 6600 XT a RX 6800 v HiveOS