AMD: Test těžební (mining) sestavy v MINI BOXU Sapphire pulse RX 6700 XT v HiveOS

Dnes se znovu podíváme na sestavu z grafických karet Sapphire pulse RX 6700 XT, ovšem nyní v uzavřené MINI konstrukci (racku). V tomto testu budeme vycházet z hodnot nastavení, které jsme použili u předchozího testu rigu (otevřená konstrukce).

Největší důraz byl při tomto testu kladen na samotnou konstrukci a to spotřebu jednotlivých komponent a rozměry. Dále budeme porovnávat efektivitu, především chlazení vůči rigu (otevřené konstrukci) ve kterém by měl rack (uzavřená konstrukce) dosahovat lepších výsledků, díky lepšímu odvádění teplého vzduchu ven mimo prostor karet.

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Hodnoty hluku s a bez ventilátorů

Co se hlučnosti týče, je tato sestava ze všech doposud testovaných nejhlučnější. Celková hlučnost dosahuje 81dB, přičemž při měření hluku samotného serverového zdroje bylo naměřeno 77dB.

Rozměry MINI BOXU

Co se rozměrů konstrukce týče, je tato konstrukce opravdu úsporná. Co se vnějších rozměru týče, jsou hodnoty následující: šířka – 42.8 cm, hloubka – 36 cm a výška – 19.8 cm a vnitřní rozměry pak: šířka – 42.5 cm, hloubka – 32 cm a výška – 19.5 cm

Spotřeba s a bez GPU v MINI BOXU

Porovnání teploty, hlučnosti a spotřeby

Fotografie a video MINI BOXU

Závěr

Tato konstrukce je ideální pro všechny, kteří chtějí ušetřit prostor. Rozměry této konstrukce jsou opravdu malé vzhledem k efektivitě chlazení, toto je bohužel kompenzováno velkou hlučností, nicméně serverový zdroj lze případně vyměnit za tišší než jsme použili v našem testu.

Co se chlazení týče, tak tento uzavřený MINI BOX suverénně vede nad stejnou sestavou s otevřenou konstrukcí, nicméně je o dost hlučnější, záleží tedy na každém, co preferuje, zda ticho nebo více místa 🙂

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

AMD: Test těžebních (mining) sestav uzavřené (rack) a otevřené (rig) konstrukce

Další článek

Dvojitý test: Těžební box CASE 4U pro mining s 6 a 8 GPU Sapphire Nitro+ RX570