AMD: Test těžebních (mining) sestav uzavřené (rack) a otevřené (rig) konstrukce

Dnes se znovu podíváme na sestavu z grafických karet Biostar RX 6900 XT, ovšem nyní v uzavřené konstrukci (racku).
V tomto testu budeme vycházet z hodnot nastavení, které jsme použili u rigu (otevřená konstrukce) a budeme porovnávat efektivitu, především chlazení ve kterém by měl rack (uzavřená konstrukce) dosahovat lepších výsledků, díky lepšímu odvádění teplého vzduchu ven mimo prostor karet.

Nastavení a hodnoty testu rack sestavy (uzavřená konstrukce)

Zároveň zde můžeme vidět výsledky testu racku (uzavřené sestavy), která co se chlazení týče, dosáhla průměrných teplot CORE 46 °C a MEM 62°C. Otáčky větráků i okolní teplota byla stejná jako při testu sestavy otevřené.

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Nastavení a hodnoty testu rig sestavy (otevřená konstrukce):

Porovnání teplot u jednotlivých karet: Biostar RX 6900 XT

Zde můžete vidět tabulku porovnání teplot u jednotlivých karet a jejich průměr jak pro uzavřený tak pro otevřený rig (plus porovnání teploty a hluku).

Závěr testu box a rig sestavy: Biostar RX 6900 XT

Z tohoto testu vyplývá, že sestava s uzavřenou konstrukcí opravdu lépe chladí, v tomto případě průměrně o 3°C na teplotě CORE a 4°C na teplotě MEM. Nicméně co se týče spotřeby a hluku, vychází uzavřená sestava hůře a to na spotřebě o 35W, co se hluku týče tam pak o 30dB. Takže pokud máte konstrukci doma a máte rádi klid, tak uzavřená konstrukce pro vás ideální nebude 😀

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

POZOR: Podvodné inzeráty zneužívají jména reálných společností

Další článek

AMD: Test těžební (mining) sestavy v MINI BOXU Sapphire pulse RX 6700 XT v HiveOS