Tether vytisknul 1,5 mld. mincí! Co to znamená pro Bitcoin?

Zdroj: Pixabay.com

Od našeho partnera Blockspace: Andreje Kalvody přinášíme speciální novinku, která vás určitě mile překvapí a možná i potěší. Zaměříme se na stablecoin Tether ve zkratce USDT, kde už v minulosti spekuloval s budoucí cenou Bitcoinu.

Osobně si myslím, že se máme na co těšit ale pozor! Určitě toto neberte jako finanční poradenství! Investujte tolik kolik jste ochotni riskovat!

Něco málo o společnosti Tether

Tether (USDT) je dá se říct takový stablecoin s hodnotou určenou k zrcadlení hodnoty amerického dolaru. Cílem bylo vytvořit stabilní coin, který lze použít jako digitální dolary. Mince, které slouží tomuto účelu jako stabilní náhrada dolaru, se nazývají „stabilní mince“. Tether (USDT) je jinak vydáván na blockchainech Omni, TRON a ETH. 

Zdroj: Coinmarketcap, Tether, Blockspace

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Jak se těží Bitcoin?

Další článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 06.04.2020