Šéf LayerZero kontruje a tvrdí, že žaloba od FTX je “plná neověřených tvrzení”

Zdroj: Pixabay.com

LayerZero Labs se dnes stala dalším startupem, který byl cílem FTX estate a snaží se zrušit dohody uzavřené bývalými výkonnými pracovníky této burzy. Bryan Pellegrino, spoluzakladatel a CEO LayerZero Labs, se ohradil proti žalobě ze strany FTX estate poté, co dnes podala žalobu s cílem získat zpět desítky milionů dolarů za dohody uzavřené mezi oběma společnostmi.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

“Co se týče žaloby od FTX, celá žaloba je plná neověřených tvrzení,” uvedl Pellegrino v příspěvku dnes na X, dříve známém jako Twitter. Tvrdil, že LayerZero Labs, cross-chain protokol, se aktivně pokoušel řešit otázku vlastnictví svých akcií s likvidátory FTX téměř rok, ale byl ignorován.

“Vidět je čekat celou dobu na podání žaloby plné neověřených tvrzení mě vede k závěru, že účelem není vyřešit problém, ale jednoduše prodloužit proces s nadějí na získání dalších právních poplatků,” dodal Pellegrino. FTX estate, vedená CEO Johnem Rayem III, podala dnes žalobu na LayerZero s cílem zrušit sérii dohod uzavřených se startupem krátce před krachem FTX.

UŠETŘETE 50 AŽ 100 USD S NAŠÍ EXKLUZIVNÍ SLEVOU! Při nákupu ASIC pro kryptoměnu KASPA MODEL: KS0 100 GH/s získáte atraktivní slevu podle množství zakoupených kusů u oficiálního dodavatele keyesminer.com. Využijte slevový kód KRYPTOGURU při objednávce prostřednictvím WhatsApp komunikace a napište tento kód dodavateli. A co víc, tento slevový kód lze využít na další produkty v jejich nabídce!

Žaloba se zaměřila na dohodu, která umožnila společnosti Alameda Research, obchodní firmě spojené s FTX, prodat zpět 5% podíl na LayerZero, který byl hodnocen na 150 milionů dolarů. Výměnou za to LayerZero odpustila 45miliónový úvěr, který poskytla Alamedě. Žaloba tvrdí, že kvůli insolvenci FTX v té době představují tyto dohody podvod a měly by být zrušeny.

Prodej a výběry tokenů STG

Také se probírala opětovná prodejnost tokenů STG od LayerZero zpět startupu společností Alameda a výběry z FTX provedené v 90 dnech před tím, než burza podala žádost o bankrot, což učinil bývalý provozní ředitel LayerZero Ari Litan. Žaloba tvrdí, že obě společnosti měly blízké vztahy a že zaměstnanci LayerZero, jejich rodiny a psi byli po nějakou dobu “několik měsíců” ubytováni společností FTX na Bahamách.

“Skutečnost, že se objevuje nějaké tvrzení ohledně preferenčních informací o výběrech, lze snadno vyvrátit jako nepravdivé. Zaprvé, já osobně JSEM VKLÁDAL miliony v měsíci před bankrotem, včetně 1 milionu dolarů až 7. listopadu,” uvedl Pellegrino ve svém prohlášení na platformě X.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

“Dále, i pouhý pohled na většinu výběrů ukazuje, že byly použity pro běžný chod podnikání (převážně k přebalancování poptávky po plynu mezi L1 měnami pro relayer způsobem nejefektivnějším z hlediska nákladů), a nikoli v jakémkoli panickém snaze odstranit aktiva na základě asymetrických informací,” pokračoval. “Neměli jsme žádné informace o insolventnosti FTX v té době.”

Pod vedením Raye III podala FTX v posledních měsících sérii žalob v pokusu získat zpět peníze, které tvrdí, že byly nerozvážně utráceny výkonnými pracovníky burzy pod bývalým CEO Samem Bankman-Friedem. V červenci estate podala žalobu na získání více než 320 milionů dolarů, které byly utraceny za akvizici společnosti Digital Assets AG, švýcarského startupu, který se stal součástí FTX Europe.

Zdroj: Theblock

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

JPMorgan: SEC nemá jinou možnost než schválit ETF na spotový Bitcoin

Další článek

Mixin Network: Téměř 200 milionů dolarů ztraceno při nedávném hackingu