JPMorgan: SEC nemá jinou možnost než schválit ETF na spotový Bitcoin

Zdroj: Pixabay.com

Americká SEC (Securities and Exchange Commission) uvedla, že nedávné zpoždění rozhodnutí ohledně ETF na spotový Bitcoin znamená pravděpodobnost schválení více takových ETF současně. Po vítězství Grayscale nad americkou SEC minulý týden věří vedoucí finanční instituce a jednotlivci, že ETF na spotový Bitcoin je nevyhnutelný. Ve své nejnovější výzkumné zprávě uvedli analytici JPMorgan vedení Nikolaose Panigirtzogloua, že federální regulátor cenných papírů nemá jinou možnost než schválit ETF na spotový Bitcoin.

SEC odložila svá rozhodnutí ohledně ETF na spotový BTC od různých společností, včetně uznávaných finančních institucí jako je BlackRock, Fidelity Investments a Invesco, alespoň do poloviny října. V jejich výzkumné zprávě analytici zdůraznili, že aby SEC odmítla jak Grayscaleho pokus přeměnit svůj produkt GBTC na ETF na spotový BTC a musela by přehodnotit svá předchozí schválení ETF na bázi futures. Dále poznamenali, že takový krok by byl velmi rušivý a potenciálně ponižující pro SEC, což by se jevilo jako nepravděpodobné.

UŠETŘETE 50 AŽ 100 USD S NAŠÍ EXKLUZIVNÍ SLEVOU! Při nákupu ASIC pro kryptoměnu KASPA MODEL: KS0 100 GH/s získáte atraktivní slevu podle množství zakoupených kusů u oficiálního dodavatele keyesminer.com. Využijte slevový kód KRYPTOGURU při objednávce prostřednictvím WhatsApp komunikace a napište tento kód dodavateli. A co víc, tento slevový kód lze využít na další produkty v jejich nabídce!

Analytici tedy dodali a vypadá pravděpodobněji, že SEC bude nucena schválit žádosti o ETF na spotový Bitcoin, které stále čekají na vyřízení od několika správců aktiv, včetně Grayscale,” Tento odklad “pravděpodobně ukazuje na schválení více žádostí o ETF na spotový Bitcoin najednou informuje The Block.

Zpoždění SEC ohledně ETF na spotový Bitcoin naznačuje schválení více žádostí minulý čtvrtek, 31. srpna, americká SEC odložila své rozhodnutí ohledně všech sedmi ETF na spotový Bitcoin s tím, že si vyžádá dostatek času k zvážení navrhované změny pravidel. Další recenze od SEC se očekává na polovinu října 2023.

K tomu JPMorganští analytici dodali: “Tento odklad” pravděpodobně ukazuje na schválení více žádostí o ETF na spotový Bitcoin najednou, místo udělení prvního-mover výhody jakémukoli jednotlivému žadateli.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

To by mohlo být pro investory výhodné, protože by to umožnilo větší soutěž v oblasti poplatků za ETF. Grayscale bude pravděpodobně čelit ještě většímu tlaku na snížení poplatků, pokud bude jeho důvěra schválena a přeměněna na největší ETF na spotový Bitcoin na světě, dodali analytici.

Zdroj: Coingape

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Těžba kryptoměny KASPA na ASIC KS0 100GH/s

Další článek

Šéf LayerZero kontruje a tvrdí, že žaloba od FTX je “plná neověřených tvrzení”