Největší konference pro příznivce svobody a Svobodných měst: Liberty in Our Lifetime

Již za necelých 100 dní se v Praze uskuteční dosud největší konference věnovaná všem příznivcům svobody a Svobodných měst. Free Cities neboli Svobodná města jsou města nebo území s širokou autonomií a samosprávou, která podporují individuální práva a lidskou svobodu na tom nejdůležitějším trhu: trhu společného soužití.

Konference Liberty in Our Lifetime je tou největší každoroční událostí pro komunitu Svobodných měst a pro ty, kteří mají zájem o maximalizaci své osobní svobody a žití svého života podle vlastních podmínek. Obdobně jako bitcoin usiluje o decentralizaci finančních systémů, Svobodná města usilují o decentralizaci vlád.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Ve světě, kde žije téměř osm miliard lidí, existuje zhruba pouze 200 států, které svá území řídí dle víceméně stejných pravidel:

  • Služby, které daný stát poskytuje, jsou financované prostřednictvím daní
  • Daňový systém je často zbytečně komplikovaný a nespravedlivý
  • Státy fungují na základě centrálně spravovaných měn, které jsou znehodnocovány inflací

Autonomie Svobodných měst umožňuje tvorbu vlastních zákonů a předpisů a poskytování veřejných služeb nezávisle na státu, na jehož území se nacházejí. Na rozdíl od mnoha jiných zvláštních správních zón, které v dnešním světě existují, jako například zóny volného obchodu (Free Trade Zones), se Svobodná města primárně zaměřují na poskytnutí větší svobody a vyšší kvality života svým obyvatelům; nejen na poskytnutí výhod firmám a podnikům.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

Konference Liberty in Our Lifetime představí projekty Svobodných měst, které se v současné době vyvíjejí v Severní i Jižní Americe, Evropě či Africe. V říjnu letošního roku se v Empire Hall v Praze setkají tvůrci Svobodných měst, architekti, kteří se podílejí na jejich výstavbě, ekonomové, podnikatelé a milovníci osobní svobody.

Na konferenci se potkáte například s Patri Friedmanem, který je předním světovým seasteaderem a věnuje se projektům, které umožňují kolonizaci mezinárodních vod; poslechnete si prezidenta Zaha Hadid Architects, Patrika Schumachera, který se mimo jiné podílí na tvorbě architektonických projektů ve Svobodných městech; a poznáte také prezidenta Free Cities Foundation, Tituse Gebela, který stojí za celým konceptem Svobodných měst.

Slevové akce na Bitcoineshop.cz: S rostoucím zájmem o kryptoměny se stává stále obvyklejší, že lidé chtějí své digitální mince také využít k nákupu produktů. Máme tu pro vás zajímavé slevové akce např: Niaseed se slevou 10%Ocelový box se slevou 5%Kryptoplate s raznicemi se slevou 5% nebo Antminer S19XP 134-141T se slevou 1000 Kč. Dále v Bitconeshopu můžete najít tajný kód, kde můžete získáte slevu až 20% na krypto produkty!

Vydejte se s námi na cestu budování svobodnějšího světa a doražte 14.-15. října do pražské Empire Hall ve Slovanském domě. Využijte exkluzivní 10% slevy na vstup s kódem KRYPTOGURU. Program konference probíhá v angličtině.

Sociální sítě zde: TwitterInstagramFacebookLinkedIn, Gettr

KryptoGuru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Marcela Lonková: Rozhovor s vizionářkou digitální transformace a inovace v účetnictví

Další článek

Kaspa ASIC – Efektivní těžba s algoritmem kHeavyHash