Hodluj, ale chytře s Hodlbotem!

Zdroj: pexels.com

Tohle je heslo, pod kterým si každý může představit něco jiného. Já si pod ním představuji odměny z hodlování Bitcoinu! Jak je to možné? Odměna vzniká díky cenové volatilitě.

Dnes vám představím, co si pod tímto zmíněným heslem představuji já jako “chytrý” hodler Bitcoinu. První věc, kterou musím zmínit, je, že mám pevně danou strategii nebo plán pro své hodlování. Můj plán je takový, že 50 % svých hodlovaných Bitcoinů postupně odprodám při dosažení ceny 150 000 USD. Zbytek si ponechám, a to je celkem jednoduché. U altcoinů mám podobně nastavené úrovně, kde se jich budu z poloviny zbavovat.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

Mám konzervativnější hodl portfolio, ve kterém více než 80 % tvoří Bitcoin a zbylých 20 % je tvořeno Ethereem, Atomem a Polkadotem. Tyto 3 altcoiny mají jednu velkou výhodu – dají se stakeovat a já jako hodler na jejich držení profituji dlouhodobě díky odměnám.

Když mluvím o tom, že profituji, myslím tím, že počet jednotek coiny, které držím, se mi zvyšuje. Pokud cena minimálně stagnuje, jsem v zisku. Jedná se o celkem standardní věc a myslím, že většina hodlerů altcoinů to tak má podobně. Tyto coiny držím především kvůli jejich dlouhodobému cenovému růstu, a odměna ze stakingu je velkým bonusem, který ještě více zhodnocuje tuto investici. Dalším důvodem je, zejména Ethereum, které se dá používat jako skvělý kolaterál a nabízí mnoho možností, o kterých pravděpodobně moc lidí neví, ale o tom někdy jindy.

Asi si říkáte, že je škoda, že takový systém zhodnocení pomocí odměn z držení kryptoměny je možný pouze na vybrané altcoiny, ale ne na dlouhodobě smysluplný Bitcoin.

Já říkám: “Né tak docela, možnost je! A nejedná se o půjčování Bitcoinů nějakým společnostem typu Celsius atd.”

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Postavili jsme systém, kterému říkáme Hodlbot. Jedná se o automatizovaný systém, který podle pravidel vytváří smysluplnou hodlovací strategii pro dlouhodobé hodlování Bitcoinu. Hlavním benefitem, který Hodlbot přináší, je schopnost akumulovat další jednotky Bitcoinu na základě předem definované strategie založené na matematice.

Podrobnější vysvětlení principu vzniku toho zisku v Bitcoinu je zde ve videu.

Díky Hodlbotovi mohu během celé doby, než se splní předem stanovené podmínky, akumulovat Bitcoin. Nemusím se tedy starat o to, zda mám něco zobchodovat a jak. Jednoduše vím, že budu průběžně akumulovat určité množství Bitcoinu, podobně jako u stakingu. Vše probíhá automaticky 24/7 podle předem pevně definovaných podmínek.

Důležité je zmínit, že vaše krypto neopouští vaše ruce a nikomu ho nesvěřujete. Navíc 90 % vašeho kapitálu můžete mít v bezpečí na hardwarové peněžence, což je samozřejmě kvůli bezpečnosti. Zbývajících 10 % kapitálu se používá pro párové obchody na burze pomocí API klíčů.

Vše je podrobně vysvětleno na našem webu a jsou k dispozici textové a video návody. Navíc jsme spustili ukázkové portfolio, které od začátku května 2022 veřejně sdílím na našem Discordu.

Slevové akce na Bitcoineshop.cz: S rostoucím zájmem o kryptoměny se stává stále obvyklejší, že lidé chtějí své digitální mince také využít k nákupu produktů. Máme tu pro vás zajímavé slevové akce např: Niaseed se slevou 10%Ocelový box se slevou 5%Kryptoplate s raznicemi se slevou 5% nebo Antminer S19XP 134-141T se slevou 1000 Kč. Dále v Bitconeshopu můžete najít tajný kód, kde můžete získáte slevu až 20% na krypto produkty!

POZOR! Akce! Vyzkoušejte si Hodlbot na měsíc ZDARMA! Klikněte na banner pro získání měsíce zdarma!

Rádi vám s čímkoli pomůžeme, vysvětlíme a nastavíme. Budeme rádi, když nám ukážete, jak vám Hodlbot funguje, a poskytnete nám zpětnou vazbu, abychom se mohli dále zlepšovat.

Doufáme, že vás tento systém zaujal a že budete mít úspěch při hodlování Bitcoinu.

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Stát New York navrhuje zákon o krypto regulaci “CRPTO”

Další článek

Popularita bitcoin ordinals nadále roste