Stát New York navrhuje zákon o krypto regulaci “CRPTO”

Zdroj: BlueWillow AI

Newyorská ministryně spravedlnosti Letitia Jamesová v pátek navrhla zákon o regulaci kryptoměn. Rozšíří tak své pravomoci nad kryptofirmami, které působí ve státu New York.

Regulační kroky proti kryptoprůmyslu zásadně snížily jeho růst. Po zavedení požadavku na licenci tzv . „BitLicense“ a dvouletého moratoria na vydávání nových povolení k těžbě kryptoměn metodou proof-of-work podniká New York další regulační kroky, které mají kryptoměnový průmysl znepokojit.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

New York navrhuje zákon o regulaci kryptoměn

Letitia Jamesová navrhuje zákon o regulaci, ochraně, transparentnosti a dohledu nad kryptoměnami (Crypto Regulation, Protection, Transparency and Oversight Act, CRPTO), který má dále zpřísnit pravidla pro krypto společnosti ve státě. Návrh zákona bude předložen k projednání na legislativním zasedání Senátu a Shromáždění státu New York, které začíná 8. června.

Návrh zákona zvýší pravomoci v oblasti vymáhání práv firem zabývajících se kryptoměnami. Kromě toho kodifikuje pravomoc newyorského ministerstva (NYSDFS) udělovat licence krypto firmám a dohlížet na státní licenční režim digitálních aktiv.

„Rozsáhlé podvody a problémy se staly charakteristickými znaky kryptoměn a je načase zavést v tomto mnohamiliardovém odvětví zákon a pořádek. Tyto předpisy přinesou do odvětví větší transparentnost, dohled a posílí naši schopnost potírat ty, kteří nerespektují zákony.”

Odvětví kryptoměn potřebuje regulaci a dohled. Přílišná regulace a zátěž však omezí růst tohoto inovativního odvětví. Kryptoprůmysl kritizoval newyorskou licenci BitLicense a moratorium na těžbu kryptoměn.

Slevové akce na Bitcoineshop.cz: S rostoucím zájmem o kryptoměny se stává stále obvyklejší, že lidé chtějí své digitální mince také využít k nákupu produktů. Máme tu pro vás zajímavé slevové akce např: Niaseed se slevou 10%Ocelový box se slevou 5%Kryptoplate s raznicemi se slevou 5% nebo Antminer S19XP 134-141T se slevou 1000 Kč. Dále v Bitconeshopu můžete najít tajný kód, kde můžete získáte slevu až 20% na krypto produkty!

Přísný postoj NYDFS k regulaci kryptoměn

NYDFS v poslední době zaujímá vůči trhu s kryptoměnami přísný regulační postoj a ukládá kryptografickým společnostem pokuty a vymáhá jejich dodržování. Dne 3. května uložil newyorský státní úřad pro finanční služby pokutu 1,2 milionu dolarů společnosti bitFlyer za porušení předpisů o kybernetické bezpečnosti.

V únoru regulační opatření regulátora proti společnosti Paxos způsobilo velké problémy společnosti Binance poté, co nařídil společnosti Paxos zastavit těžbu BUSD. Newyorský finanční úřad pokutoval mimo jiné také společnosti Coinbase, BitPay a Robinhood.

Zdroj: Coingape

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Na největším bitcoinovém veletrhu v Evropě se v Praze představí i hvězdný Michael Saylor

Další článek

Hodluj, ale chytře s Hodlbotem!