Popularita bitcoin ordinals nadále roste

Zdroj: BlueWillow AI

Celkový počet Bitcoin Ordinals přesáhl 8 milionů od jeho založení v lednu. Podle zprávy Dune Analytics dosáhly celkové síťové poplatky za minting bitcoin Ordinals 1 414 bitcoinů tj. v přepočtu 38,2 miliónů dolarů.

Analýza ukazuje, že navzdory přetrvávajícímu zájmu o NFT se většina Bitcoin Ordinals přesunula k textovým dílů, zatímco v období od února do dubna byl poměr textových a obrazových děl do jisté míry vyrovnaný.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Podle BitKeep, “Bitcoin Ordinals je systém číslování, který každému jednotlivému SAT přiřazuje jedinečné číslo, které umožňuje jeho sledování a převod.” V kombinaci s procesem zápisu, který přidává ke každému satoshi další vrstvu údajů, to uživatelům umožňuje vytvářet jedinečná digitální aktiva v blockchainu.

Na rozdíl od tradičních NFT, které jsou vytvořeny pomocí tzv. smart contracts a umístěny na platformách, jako je například InterPlanetary File System, vývojáři BitKeep vysvětlují, že “Ordinály se nacházejí výhradně v blockchainu a nevyžadují sidechain ani samostatný token.

V lednu 2023 vydal vývojář Web3 Rodarmor framework Bitcoin Ordinal. Kromě toho vytvořil i standard tokenů Bitcoin BRC-20, který využívá ordinály i inskripce k vytváření a správě tokenových kontraktů, ražbě tokenů a převodům tokenů v Bitcoinu.

Slevové akce na Bitcoineshop.cz: S rostoucím zájmem o kryptoměny se stává stále obvyklejší, že lidé chtějí své digitální mince také využít k nákupu produktů. Máme tu pro vás zajímavé slevové akce např: Niaseed se slevou 10%Ocelový box se slevou 5%Kryptoplate s raznicemi se slevou 5% nebo Antminer S19XP 134-141T se slevou 1000 Kč. Dále v Bitconeshopu můžete najít tajný kód, kde můžete získáte slevu až 20% na krypto produkty!

Od té doby bylo mintováno více než 8 milionů Bitcoin Ordinals a vytvořeno 24 677 tokenů BRC-20. Celková tržní hodnota těchto tokenů činí 612,5 milionu dolarů. Dne 20. května kryptoměnová burza OKX oznámila uvedení tokenu Ordinals (ORDI) BRC-20 s tržní kapitalizací přes 300 milionů dolarů.

Zdroj: Cointelegraph

KryptoGuru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Hodluj, ale chytře s Hodlbotem!

Další článek

Bitcoin halving a jeho odpočet