Blocklords: Strategická kryptoměnová hra s RPG prvky

Blocklords je strategická kryptoměnová hra, která se odehrává v prostředí středověké éry. Nabízí hráčům různé role, od skromného farmáře až po vládce všech zemí. Tato hra, vyvinutá společností MetaKing Studios, nabízí hráčům širokou škálu herních stylů a možností.  Co tato hra přesně nabízí?

Základní koncept hry

Představte si Blocklords jako spojení her Banished a Life is Feudal: Village, s prvky z Mount and Blade: Bannerlord. Hra se momentálně nachází ve fázi alfa verze, ačkoli její konečný rozsah je obrovský. V současné podobě se zaměřuje na simulaci vesnice a řízení ekonomiky.

TIP: Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

Herní mechaniky

V současné verzi hry se hráči učí ovládat různé skupiny pro získávání surovin, stavět budovy a udržovat rovnováhu v ekonomice vesnice. Hra nabízí náhodné události, kde volíte s několika možností, které ovlivňují zda dostanete suroviny navíc nebo o ně přijdete. Tyto události nejen zvyšují imerzi, ale také posouvají příběh vašich vesničanů. Můžete navštívit město, obchodovat s komoditami a rozhodovat se, pod kterým vládcem chcete rozvíjet svou vesnici. Hra momentálně je spíše zaměřena na ekonomický směr rozvoje vaší vesnice, nicméně již teď se můžete setkat s náhodnými vpády divokých zvířat či lupičů, kteří vám mohou poškodit budovy či zabít vaše vesničany (které si pak musíte znovu zaplatit/ najmout nové). Do budoucna se plánuje rozšíření hry o PVP část. Bližší informace zatím ale k dispozici nejsou.

LRDS Token v BLOCKLORDS: Více než jen herní měna

LRDS je token, který není pouze obyčejnou herní měnou, ale také governance tokenem, který řídí ekosystém BLOCKLORDS. Hráči si tento token mohou získat aktivním zapojením do hry, což jim poskytuje cenný podíl na řízení. Tokeny se rozdávají podle aktivity během tzv. game-dropů. Během tohoto dropu se hráči snaži kvalifikovat splněním podmínek do rozdělování odměn. Poslední drop měl podmínku hlavní budovy na lvl 8 a vlastnění 8 hrdinů na herním účtu.

Game pass

V rámci akcí se také můžete setkat s eventy, ve kterých můžete získat NFT hrdiny či itemy, které ve hře jinak sehnat nelze. Můžete v rámci tohoto eventu získat několik odměn zdarma, nicméně zajímavé odměny jsou až v rámci placeného game passu. Game pass stojí 9.99USD. Nyní probíhá druhý takovýto event v historii hry. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že se investice 9.99USD vrátí, neboť při spinění úkolů v tomto eventu získáte, mimo jiné, několik hrdinů, které již v budoucnu nebude možné nijak sehnat a jejich počet je tedy omezený (a jejichž prodejní hodnota dosti převyšuje hodnotu vstupní investice do game passu).

TIP: Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Závěr:

Blocklords je ambiciózní projekt, který slibuje zajímavou kombinaci strategie, ekonomiky a RPG prvků. I přesto, že se momentálně nachází ve fázi alfa verze, má potenciál stát se zajímavou volbou pro fanoušky kryptoměn a strategických her.

Zdroje: Blocklords Crypto Game Review | How to Play Blocklords | GAM3S.GG, Blocklords review. A strategy crypto game on TRON and NEO, BlockLords Review: Community Beta | by Tytrater | Medium

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Paraguay: Návrh zákona o kryptoměnách a jeho dopady

Další článek

Litecoin – mince která vstala z mrtvých?!