Anycoin: Nové bankovní služby a rychlá platba pro kryptoměny

Zdroj: Anycoin.cz

Jedním z hlavních vylepšení je přechod k novým partnerům, kteří Anycoinu poskytují nové bankovní služby. To znamená, že nové platební údaje jsou již viditelné u veškerých transakcí prováděných na platformě. Uživatelé tak budou mít přístup k novým platebním metodám, které usnadní proces nákupu kryptoměn.

Jedna z nových funkcí, která získala velkou oblibu, je okamžité připsání platby při platbě bankovním převodem. Ověření uživatelé mohou nahrát potvrzení o provedené transakci do systému Anycoin a platba bude připsána okamžitě. Toto vylepšení zajišťuje rychlejší a pohodlnější dokončení objednávek.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

Anycoin také představuje nové funkcionality v rámci rozšiřování využití sítě Lightning Network. Uživatelé nyní mohou vytvořit vlastní LN adresu pro přijímání plateb, což jim umožňuje ještě větší flexibilitu v obchodování s kryptoměnami. Dále, donates (příspěvky) lze nyní přijímat přes Anycoin, a pro youtubery byla integrována služba Streamlabs, která umožňuje zobrazení donate notifikací v reálném čase.

S cílem zlepšit uživatelskou přívětivost a zjednodušit proces registrace, Anycoin nyní umožňuje přihlášení a registraci pomocí účtů Google a Apple. Tato možnost je dostupná nejen v mobilní aplikaci, ale také na webové verzi platformy.

Dalším významným krokem pro Anycoin je členství v České fintech asociaci. Tato asociace byla založena s cílem podporovat inovace ve finančním sektoru a vytvářet regulační prostředí pro jejich rozvoj. Členství v této asociaci posiluje postavení Anycoinu jako předního hráče v oblasti kryptoměn a finančních technologií.

Další významnou novinkou je možnost stakingu druhé největší kryptoměny Ethereum. Anycoin se stává první českou kryptoměnovou směnárnou, která umožňuje uživatelům získávat odměny za držení ETH přímo na své platformě. Tato funkcionalita nabízí uživatelům další možnost zhodnotit své kryptoměnové prostředky a získat pasivní příjem.

Slevové akce na Bitcoineshop.cz: S rostoucím zájmem o kryptoměny se stává stále obvyklejší, že lidé chtějí své digitální mince také využít k nákupu produktů. Máme tu pro vás zajímavé slevové akce např: Niaseed se slevou 10%Ocelový box se slevou 5%Kryptoplate s raznicemi se slevou 5% nebo Antminer S19XP 134-141T se slevou 1000 Kč. Dále v Bitconeshopu můžete najít tajný kód, kde můžete získáte slevu až 20% na krypto produkty!

Rozšiřování nabídky sítí a kryptoměn je dalším důležitým krokem směrem k rozmanitosti a flexibilitě na platformě Anycoin. Uživatelé nyní mohou uskutečňovat transakce na nových sítích, jako je Polygon, Arbitrum nebo Solana. Tím se otevírají nové investiční příležitosti a možnosti obchodování s různými kryptoměnami.

Anycoin se neustále snaží přinášet inovace a vylepšení, které zlepšují uživatelský zážitek a usnadňují proces obchodování s kryptoměnami. Díky novým bankovním službám, podporovaným platebním metodám, funkcionálním vylepšením Lightning Network, přihlašování přes účty Google a Apple, členství v České fintech asociaci, stakingu Ethereum a rozšiřování nabídky sítí a kryptoměn má Anycoin pevné postavení na trhu a nabízí uživatelům širokou škálu možností při obchodování s kryptoměnami.

Věříme, že tyto novinky přinesou radost a usnadní vám proces obchodování s kryptoměnami na platformě Anycoin. Sledujte další aktualizace a inovace, které se chystají, a využijte všechny výhody a možnosti, které Anycoin nabízí.

Zdroj: Anycoin.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Coinmate spouští vlastní funkci pravidelného nákupu kryptoměn

Další článek

Marcela Lonková: Rozhovor s vizionářkou digitální transformace a inovace v účetnictví