Získejte bohatství z těžby kryptoměn s Coin Factory

Těžba je pravděpodobně ten nejlepší vstup do světa kryptoměn. Lidem po celém světě zajišťuje těžba pravidelný měsíční příjem v kryptoměnách bez nutnosti se o nic starat. Nejdůležitějším úkolem pro začínajícího těžaře je vybrat spolehlivého dodavatele mining hardwaru a právě s tím vám pomůže český e-shop Coin Factory.

Coin Factory je specializovaný e-shop, který se zaměřuje na prodej zařízení určených pro těžbu kryptoměn – ASIC minerů. Na e-shopu naleznete širokou škálu minerů od nejlepších výrobců, jako například Bitmain, Whatsminer, Goldshell a mnoho dalších. S Coin Factory můžete těžit populární coiny jako Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Kadena, nebo Ethereum Classic. Celkem je ale v nabídce ale až 15 různých typů coinů.

Momentálně patří mezi nejziskovější a nejprodávanější produkty na trhu Antminer KA3 na těžbu Kadeny, Antminer K7 na těžbu Nervos (CKB), novinka Antminer S19j Pro+ na těžbu Bitcoinu nebo Antminer E9 Pro, miner na těžbu Ethereum Classic, o stejném výkonu jako 70 grafických karet. Coin Factory nabízí tyto stroje za nejlepší ceny ve střední Evropě!

Budoucí nabídka hostingových služeb

Dalším důležitým faktorem při těžbě kryptoměn je umíštění v kvalitním datacentru s výhodnou cenou elektřiny, a to obzvlášť v dnešní době energetické krize. Coin Factory pro vás připravuje umístění vašeho mineru v profesionálním datacentru za mnohonásobně nižší cenu než v České republice. Kromě ASIC minerů bude hosting k dispozici také pro GPU mining rigy. Na rozdíl od konkurence, která tyto faktory často opomíjí, bude součástí služby také pojištění vašich zařízení a garance minimální doby, po které bude miner online – 95%. Další výhodou je například možnost nainstalovat na váš miner speciální firmware pro optimalizaci jeho výkonu. Pokud máte zájem o hosting, stačí vyplnit jednoduchý dotazník.

Sleva 1000 Kč na nákup na Coin Factory: Ušetřete 1000 Kč při nákupu mining hardwaru u Coin Factory díky naší slevové akci. Stačí použít náš affiliate odkaz, v košíku zadat kód KRYPTOGURU1000a sleva je vaše! Neotálejte a využijte této jedinečné nabídky!

Další poskytované služby

Kromě prodeje minerů a hostingu nabízí Coin Factory také vynikající zákaznický servis a podporu. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně miningu nebo potřebujete poradit s výběrem správného produktu, můžete se kdykoliv obrátit na jejich zákaznickou podporu.

  • Výkup použitých minerů – pokud máte zájem o prodej vašeho použitého mineru, jednoduše vyplňte formulář a brzy se vám ozvou s cenovou nabídkou.
  • Poradenství – profesionálové v Coin Factory vám rádi pomůžou sestavit investiční plán přesně podle vašich potřeb a možností.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Pokud uvažujete o nákupu, můžete mít několik otázek. Na některé z nich Vám zde poskytneme odpovědi.

  • Kolik stojí doprava? – Doprava po celém území Česka a Slovenska je zdarma.
  • Jak dlouho trvá dodání? – Standardní doba dodání je 7-14 dní.
  • Můžu si miner převzít osobně? – Ano, můžete si svůj miner osobně vyzvednout a přímo na místě si ho vyzkoušet.
  • Jaké platební metody přijímáte? – Přijímáme platby bankovním převodem na CZK nebo EUR účet, platební kartou nebo kryptoměnami Bitcoin, Ether, Litecoin, USDC a USDT.
  • Dáváte slevu na velké objednávky? – Ano, pro objednávky většího množství minerů nás prosím kontaktujte na e-mailu info@coin-factory.cz.
  • Jste plátcem DPH? – Jsem plátcem DPH.

Závěr

Celkově lze tedy říci, že Coin Factory je skvělou volbou pro všechny, kteří se chtějí ponořit do světa těžby kryptoměn a hledají kvalitní mining hardware. S širokou nabídkou produktů, vynikajícím zákaznickým servisem a rychlým doručením je Coin Factory jedním z nejlepších dodavatelů na evropském trhu!

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

FED pokračuje se zvyšováním úrokových sazeb

Další článek

CFTC žaluje Binance!