CFTC žaluje Binance!

Zdroj: Pixabay.com

Odborníci (market observers) poukázali na to, že CFTC jde po větším soustu a její regulační opatření se pro kryptografické společnosti často stávají osudnými.

The United States Commodity Futures Trading Commission (CFTC) zažalovala krypto burzu Binance za porušení zákonů o obchodování a derivátech. Žaloba ze dne 27. března poukazuje na to, že globální krypto burza nabízela své služby obchodování s deriváty americkým zákazníkům, aniž by požádala o licenci na obchodování s deriváty.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde najdete video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč.

Žaloba ze strany CFTC mnohé zaskočila. Odborníci a novináři ji označili za vyloženě politický krok. Eleanor Terrettová, reportérka stanice Fox News, na Twitteru uvedla, že zdroje blízké CFTC naznačují, že komoditní regulátor se rozhodl pro žalobu, aby Komisi pro cenné papíry (SEC) ukázal, že jde o komoditní záležitost, a nikoli o záležitost cenných papírů.

Žaloba obviňuje společnost Binance, že při rozšiřování své zákaznické základny v USA nerespektovala platné federální zákony. Americký regulátor obvinil společnost Binance a jejího generálního ředitele Changpenga “CZ” Zhaoa z porušení zákona o komoditních burzách a pravidel pro kontrolované zahraniční společnosti.

Slevové akce na Bitcoineshop.cz: S rostoucím zájmem o kryptoměny se stává stále obvyklejší, že lidé chtějí své digitální mince také využít k nákupu produktů. Máme tu pro vás zajímavé slevové akce např: Niaseed se slevou 10%Ocelový box se slevou 5%Kryptoplate s raznicemi se slevou 5% nebo Antminer S19XP 134-141T se slevou 1000 Kč. Dále v Bitconeshopu můžete najít tajný kód, kde můžete získáte slevu až 20% na krypto produkty!

Kromě porušení regulačních předpisů se žaloba konkrétně zaměřuje na americké obchodní pobočky společnosti Binance, Merit Peak a Binance.US. CFTC tvrdí, že společnost Binance a její přidružené subjekty jsou společným podnikem s konečným vlastníkem a jsou pod přímou kontrolou CZ.

CFTC v žalobě požaduje, aby společnostem Binance a CZ bylo zakázáno obchodování, držení komoditních podílů nebo řízení jakéhokoli obchodování s digitálními aktivy. CFTC rovněž požaduje, aby společnost Binance vrátila zisky z obchodování, příjmy, platy, provize, půjčky a poplatky získané od amerických osob a zaplatila příslušné sankce za porušení předpisů.

Žaloba CFTC proti Binance je pro krypto zásadní událostí vzhledem k tomu, že v minulosti orgán nepronásledoval malé hráče bez podstatného důvodu.

Adam Cochran, uvedl, že CFTC nejde jen tak pro nic za nic po malých případech jako SEC”.

Tip na celovečerní film Untitled Project: Pokud vás trailer zaujal a chtěli byste podpořit tento projekt, existuje možnost vyjádřit podporu v českých korunách nebo kryptoměnách, jako jsou Bitcoin, Litecoin, Ethereum nebo DogecoinBudeme rádi za jakoukoliv formu podpory například sdílení a žádná částka není tak malá, aby nás nepotěšila. Děkujeme

Cochran na Twiteru dále podotknul, že dosavadní shromážděné důkazy by se mohly pro Binance ukázat jako fatální. Dodal, že Binance může buď bojovat proti případu v USA, nebo se dohodnout mimosoudně, ale s největší pravděpodobností bude nucena ukončit činnost ve Spojených státech.

Zdroj: Cointelegraph

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Získejte bohatství z těžby kryptoměn s Coin Factory

Další článek

Český youtuber získal roli v Hollywoodském filmu o tvůrci Bitcoinu!