Český youtuber získal roli v Hollywoodském filmu o tvůrci Bitcoinu!

Zdroj: Pixabay.com

Naše redakce zjistila šokující zprávu! Hollywood plánuje natočit celovečerní film o zakladateli Bitcoinu, konkrétně o Satoshi Nakamotovi.

Film se zaměří na finanční krizi v roce 2008, kdy Satoshi Nakamoto vytvořil revoluční technologii zvanou Bitcoin. Během mnoha neprospaných nocí a dnů v temné komůrce na svém retro počítači vytvořil algoritmus, který změnil svět. Film slibuje mnoho akcí, zvratů a hlavně tajemného Satoshi Nakamoto.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde najdete video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč.

Největším překvapením však je obsazení hlavní role Satoshi Nakamotem, kterou si zahraje známý český youtuber s přezdívkou Kicom. Když jsme se tuto skvělou zprávu dozvěděli, okamžitě jsme požádali Kicoma o exkluzivní rozhovor s budoucí hollywoodskou hvězdou!

Krátký rozhovor s Kicomem

Na začátku se zeptám pro naše čtenáře, jak jste se dostal k této prestižní roli?

Mnoho lidí se na to ptá a musím říct, že to byla čistá náhoda. Na nedávné konferenci v USA mě oslovil známý režisér, který zůstane nejmenovaný, a nabídl mi roli hlavní postavy Satoshi Nakamoto ve svém filmu. Bez váhání jsem to přijal.

Můžete prozradit další zajímavé informace o filmu?

Zatím se o filmu toho moc neví, všechno je utajené, ale mohu říci, že ve vedlejších rolích se objeví známé herečky světového formátu 🙂

Slevové akce na Bitcoineshop.cz: S rostoucím zájmem o kryptoměny se stává stále obvyklejší, že lidé chtějí své digitální mince také využít k nákupu produktů. Máme tu pro vás zajímavé slevové akce např: Niaseed se slevou 10%, Ocelový box se slevou 5%, Kryptoplate s raznicemi se slevou 5% nebo Antminer S19XP 134-141T se slevou 1000 Kč. Dále v Bitconeshopu můžete najít tajný kód, kde můžete získáte slevu až 20% na krypto produkty!

Těšíte se na natáčení a jak bude probíhat?

Určitě se na natáčení těším, bude to velmi zajímavá a cenná zkušenost, kdy budu mít příležitost pracovat s režisérem světového formátu a s vynikajícími herci. Natáčení by mělo trvat kolem čtyř měsíců, takže se budu muset na delší dobu přestěhovat, ale i tak budu nadále natáčet videa pro své fanoušky. Už jsem si to vyzkoušel během dovolené v Thajsku.

Můžete prozradit název filmu?

Zatím vím jen pracovní název: Satoshi Nakamoto & Bitcoin.

Tip na celovečerní film Untitled Project: Pokud vás trailer zaujal a chtěli byste podpořit tento projekt, existuje možnost vyjádřit podporu v českých korunách nebo kryptoměnách, jako jsou Bitcoin, Litecoin, Ethereum nebo DogecoinBudeme rádi za jakoukoliv formu podpory například sdílení a žádná částka není tak malá, aby nás nepotěšila. Děkujeme

Děkuji za tento krátký rozhovor a přeji mnoho úspěchů 🙂

Bylo mi potěšením a rád jsem se podělil o tyto informace se čtenáři magazínu KryptoGuru.

Závěr na dnešního apríla 🙂 (1.4.2023) 🙂

Představte si, jak by to bylo úžasné, kdyby Hollywood natáčel takový film a obsadil do hlavní role někoho z České republiky. Bohužel, zatím to zůstává pouze snem. Nicméně, nikdy nevíte, co se může stát – třeba když budete tento článek sdílet až do nejvzdálenějších koutů internetu, někdo z Hollywoodu si ho všimne a my uvidíme třeba Kicoma v roli Satoshi Nakamota!

Držíme všichni z redakce palce Kicome a přejeme, ať se natáčení povede jako právě dnes, na 🙂 apríla! 🙂

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

CFTC žaluje Binance!

Další článek

Block’23 – potkejte blockchainové experty na dubnové konferenci ve Zlíně