Ve vývoji: ETH miner Linzhi Phoenix / Aktuální denní profit kolem 200 USD

Dneska se zaměříme na Čínskou těžební společnost Linzhi Inc., která má aktuálně ve vývoji ETH ASIC miner pojmenovaný Phoenix. Tento ASIC miner má údajně třikrát větší výkon než INNOSILICON A10 PRO+ ETHMiner a mohu potvrdit, že se opravdu máte na co těšit.

Těžební pool F2 ukázal Linzhi Phoenix na svém Youtube kanále. Linzhi Pohenix má výkon 2600 MH/s o spotřebě skoro 3 kW/h oproti A10 PRO+ ETHMiner, který má jen výkon 750 MH/s o spotřebě 1,35 kW/h, to je opravdu velký rozdíl za jednotku MH/s. Když si to spočítáme, tak Linzhi Phoenix spotřebuje za 1 MH/s = 1.15W, ale A10 PRO+ ETHMiner spotřebuje za 1 MH/s = 1.8W.

Denní těžební ziskovost kolem 200 USD

Podle kalkulačky na webu minerstat můžeme sledovat, že aktuální ziskovost bez odpočtu nákladů na elektřinu je 226 USD. Musím ale poznamenat, že ziskovost těžby ETH se každý den mění, jelikož ji ovlivňuje kurz, gas prices a obtížnost sítě.  

Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Stále těžaři mají minimálně dva roky v PoW na Ethereu. Současná síť Eth 1.x nebude přesunuta na nový PoS blockchain dříve než ve fázi 1.5 / ETH 2.0. V současné době není v prodeji, aktuální informace hledejte na Telegramu Linzhi Inc. a webu Linzhi.io.

DAG sítě Etherea = součást PoW algoritmu zvaná Ethash je aktuálně na 4,05 GB. Asic miner Phoenix má jen 4.4GB paměti, ale A10 PRO+ ETHMiner má 7GB paměti. To znamená, že Phoenix bude potřebovat zvýšit velikost paměti, nebo další komponenty, jelikož by se pak mohlo stát, že Phoenix bude nepoužitelný a zastaralý před fází 1.5.

Spraul emailoval CoinDesku, že Phoenix těžaři jsou aktuálně limitovaní na množství uvolněném v předobjednávkách. Dále řekl, že firma „pracuje na nástupci s navýšením DAG paměti – bez další specifikace“. Samozřejmě další Ethash založené kryptoměny jako Ethereum Clasic stále budou používat PoW, trh pro Phoenix tedy bude i po fázi 1.5 / ETH 2.0.

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Těžba kryptoměn je efektivní i bez vlastního hardwaru

Další článek

Elon Musk (Tesla) & Nákup Bitcoinů za 1.5 miliard USD