Úvěrová krize v USA – nastal čas nakupovat zlato a Bitcoin

Zdroj: Pixabay.com

Generální ředitel společnosti Galaxy Digital se domnívá, že ekonomiku Spojených států čekají těžké časy. Vůči kryptu je ovšem stále optimistický.

V USA i celosvětově dojde k úvěrové krizi,” řekl Novogratz v rozhovoru pro CNBC. “Držte své pozice ve zlatě, stříbře a v Bitcoinu,” .

V pořadu Squawk Box televize CNBC 15. března Novogratz poznamenal, že banky zpravidla posilují kapitál tím, že méně půjčují, což znamená, že se blíží úvěrová krize, a poznamenal, že ukazatele, jako je trh s komoditami, již ukazují na recesi.

Tento měsíc došlo v americkém bankovním sektoru ke kolapsu bank Silvergate Bank, Signature Bank a Silicon Valley Bank, a to ve stejném týdnu. Agentura Moody’s snížila výhled amerického bankovního systému na “negativní”.

Slevový kód na CryptoByte 2023: Kromě široké nabídky produktů a služeb pro fanoušky kryptoměn nabízí Bitcoineshop.cz také speciální akční slevu. Pro prvních 100 zákazníků je k dispozici slevový kód ve výši 15% na vstupenku Member Pass na konferenci CryptoByte, která se bude konat 13.5.2023. Tuto příležitost si určitě nenechte ujít a získejte slevu pro kryptoměnovou komunitu na konferenci v Liberci.

Novogratz pro CNBC uvedl, že změna úrokové politiky je v nedohlednu a řekl, že Federální rezervní systém by sice rád provedl zvýšení, ale že by to byla “obrovská politická chyba“.

Vedle své předpovědi těžkých časů pro americkou ekonomiku vyjádřil Novogratz býčí náladu pro kryptoměny, když řekl:

Pokud byl někdy čas investovat do Bitcoinu a kryptoměn, tak je to právě teď. Současné dění představuje přesně to proč byly tyto měny vytvořeny“.

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na video návod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Cena bitcoinu se po pádu Silicon Valley Bank minulý týden snížila, ale 14. března se jí podle CoinMarketCap podařilo dosáhnout nového maxima pro rok 2023 ve výši 26 514,72 USD.

Vypadá to, že Bitcoin se přesouvá z doby, kdy byl považován za rizikové aktivum. S tím, jak stále více lidí začíná chápat jeho hodnotu, se trh pomalu obrací k Bitcoinu jako k digitální formě zlata.

Zdroj: Cointelegraph

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Trh s Bitcoin NFT dosáhne do roku 2025 hodnoty 4,5 miliardy dolarů!

Další článek

Mysteriózní celovečerní film od tvůrců krátkého snímku Project