Týdeník kryptotrhu / Môže Bitcoin takýmto tempo rásť až na ATH? – 07.05.2020

Bitcoin od svojho tohtoročného dna urobil už takmer 300% zhodnotenie. Môže však tento veľký rast bez retracementu pokračovať bez potrestania? Pozrieme sa na možné scenáre cenového vývoja. Okrem toho sa pozrieme aj na altcoiny!

Nezapomínáme ani na ty z vás, kteří s tradingem ještě nemáte zkušenost. Každé pondělí si zde vysvětlíme význam tří slovíček, s kterými se v analýze můžeme setkat.

  • Býčí/bullish sentiment:  Stoupající ceny obecně naznačují býčí tržní sentiment.
  • Trendová linie: Linka spojující maxima/minima trendu. Působí v trendu tedy jako support, nebo rezistence.
  • Halving: Jednotlivé cenové fáze u Bitcoinu souvisejí s cykly takzvaného půlení (halvingu), tedy snižováním odměny vyplácené těžařům na polovinu. K tomu dochází přibližně jednou za čtyři roky.

Zdroj: www.bitcoinskupina.com

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Dtube – Jaroslav Dušek jako průkopník nových technologií?

Další článek

Rozdíl mezi Tokeny a Coiny