Simplecoin pomáhá

Finanční sbírka kryptoměn na pomoc obcím a občanům postiženým tornádem

Asi pro nikoho z nás není velkým překvapením, že existují na světě věci, které jsou důležitější než krypto měny, jejich těžba a „stejkování“. Mezi ty důležitější lze jistě zařadit rodinu, mezilidské vztahy a s tím spojená například schopnost empatie a ochota pomoci, když je třeba.

Co se stalo na Moravě před pár dny není asi třeba nijak zeširoka popisovat. I my na kryptoguru.cz nechceme jen nečinně přihlížet. Takže pokud byste také, stejně jako autor tohoto článku, chtěli přispět na pomoc lidem zasaženým tornádem, můžete tak učinit i darem některé z krypto měn. Sbírku, kde lze darovat krypto, organizuje směnárna Simplecoin (odkaz/sbírka), která sama přispěla částkou 20 LTC. Na výběr máte BTC, LTC a ETH.

Sbírka trvá do 4. 7. 2021, kdy Simplecoin vymění vybranou částku v aktuálním kurzu a bez provize na české koruny a předá nasbírané finanční prostředky Nadaci Via.

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Krypto nadšenci míří do Brna-update

Další článek

Audiokniha: Mastering Bitcoin od Andreas Antonopoulos