Krypto nadšenci míří do Brna-update

Již tuto sobotu, 26.6.2021 se v Brně na Moravském náměstí sejdou příznivci kryproměn. Akce, kterou pořádají Holky v kryptu je koncipována v neformálním stylu. Bude se posedávat, popíjet pivko z Bulli – Beer Busu a klábosit. Spolupořadatelem akce je skovo.cz, takže si účastníci budou moci osahat jejich produkty. Jako speakery můžete v Brně potkat Kicoma, Dušky Matušku, Soňu Parke, Dominika Stroukala a další. Pořadatelé slibují i nějaké „překvápko“, tak uvidíme.

Podobných akcí se u nás koná jen skutečně pomálu, takže určitě stojí za to přijít. Připravuje se i krypto tombola, kde bude možné vyhrát i nějaký ten Trezor nebo Kicomovo tričko. Organizátoři počítají i s dětmi. Pro ně, kromě nealka :-), budou k dispozici například krypto omalovánky. Na místě si pak bude možné, kromě jiného, zakoupit bitcoinovou knížku pro děti.

Update 25.6  – Známý je již i harmonogram akce
Promluví postupně v čase 13:00 – 17:00 🍺

🔴 Kicom z Bitcoinového kanálu
🔉 Shitcoin minimalismus
🔴 Dušan Dušky Matuška
🔉 Jak každý z nás může drobnými kroky pomoct adopci bitcoinu
🔴 Soňa Parke z Holek v kryptu
🔉 Peníze jsou prostředek a peníze si o nás nic nemyslí. Proč s námi cloumají? Bonus: jak Holky v kryptu použijí první grant, který je k nim na cestě od Gwei.cz.
🔴 Dominik Stroukal
🔉 Jak se z toho nezbláznit? (“Psychologická krypto poradna Dr. Stroukala”)
🔴 Petr Menšík – ambasador Polkadot
🔉 Smart contract chainy nejsou pouze o DeFi, tradování kravin a farmingu pro co největší zisk
🔴 113kw Kristina Weiserova
🔉 NFT projekt https://www.rarepizzas.com
🔴 Radim Kozub – Blockchain Legal
🔉 Kryptoprávo – dobrý sluha, ale špatný pán
🔴 Martin – Bitcoin Mindset
🔉 Bitcoin mindset 🙂

Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Akce se koná ve stylu „Krypto nadšenci sobě“ a nemá žádného sponzora, takže pořadatelé sbírají příspěvky od jednotlivců v rámci komunity. Adresy, kam může každý z nás přispět, jsou uvedeny níže. Aktuální informace, týkající se programu celé akce, je možné sledovat na Facebooku. Kryptu zdar a uvidíme se v Brně!

  • BTC: bc1qf62wp7r8lxzrdeu2aza6z538vuu8gefanpx8mn
  • ETH: 0x8F82140eB27c1FDBE17f119100ecDf49cdd7DE23
  • LTC: MC9oSzMkSmKbTyzLP2SqL1ugeHzAYXyTCC
  • DOGE: DGzsDK52FX5HKbMyPF1k5gqehgjGg3VVeP
  • BNB: bnb1g6m5y7zs7l9m4xdylpp5w5ujndnkvada4c3rdn – No memo required
  • FIAT: 2801890188 / 2010

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Jak vytvořit peněženku s COOL adresou

Další článek

Simplecoin pomáhá