„Pomáháme lidem budovat altcoinové portfolio pro nadcházející býčí trh“ říká spoluzakladatel Petr Macko z Metalife.Family

Spoluzakladatel Metalife.Family: Petr Macko

S projektem Metalife.Family jsme pro vás připravili rozhovor o moderním investování do zajímavých digitálních projektů a společně jsme nahlédli do pozadí této komunity, jejíž hlavním cílem je pomáhat ať už nováčkům, tak i zkušeným investorům, budovat altcoinové portfolio pro nadcházející býčí tržní cyklus.

Jejich komplexní služba vám šetří mnoho času. Analytický tým pracuje pro vás, a díky tomu každý týden získáváte analýzu digitálního projektu, který pro vás tým Metalife.Family připravil i společně se srozumitelnými video návody, jak případnou investici realizovat.

Součástí je i rozšířená zákaznická podpora, které Vám je každý den k dispozici. Pro členy s obchodním duchem projekt nabízí bohatý provizní systém, díky kterému můžete profitovat na rozšiřování jejich komunity po celém světě.

Pojďme se společně podívat na rozhovor, který vám ukáže způsob, jak můžete vydělávat na stále rozšiřující se digitalizaci i vy.

1) Co bylo tím důvodem, díky kterému jste se rozhodli založit projekt Metalife.Family?

Bezpochyby promarněné příležitosti. Mnoho lidí si nechalo utéct úžasné zhodnocení v býčím tržním cyklu v roce 2017. V dalším bull runu v roce 2021 se tato situace opakovala a spousty lidí nakupovalo až na vrcholu a aktuálně jsou jejich investice v červených číslech. To jsou důvody, proč jsme se rozhodli založit náš projekt. Nebýt pouze divákem, ale být připraven na následující býčí tržní cyklus s kvalitním altcoinovým portfoliem v zádech.

2) Možná někteří čtenáři neznají pojem „býčí tržní cyklus“, můžete ho prosím vysvětlit?

Každý trh, ať už například realitní, či akciový, má dva tržní cykly. „Medvědí“, kdy je trh chladnější a aktiva mají spíše klesající či stagnující tendenci hodnot nebo „Býčí“, kdy naopak hodnoty aktiv mají rostoucí tendenci, celý segment roste a zkušení investoři vybírají své zisky. Tyto cykly má i kryptoměnový trh.

Nikdo neví, kdy přesně Býčí tržní cyklus nastane, z historie však víme, že nastane. Bohužel spousta lidí vstupuje do trhu ve chvíli rostoucího býčího cyklu, kdy se o tom ve společnosti nejvíce mluví, vydávají se články, reportáže v televizi, a prostě je to velký trend. Ovšem častokrát člověk kvůli tomu, že vstoupil již do růstového trhu, může přijít i o zhodnocení v řádech několika desítek, až stovek procent.

3) Kdy je tedy nejlepší realizovat investice ve světě kryptoměn?

No, určitě je důležité hlavně začít. Investuje-li člověk dlouhodobě a do kvalitních tokenů digitálních projektů, pak přesný čas vstupu nehraje extrémní roli. Ovšem obecně platí, že pokud je aktuálně trh v Medvědím cyklu, tak je to nejlepší čas pro budování svého portfolia, protože většina tokenů je na nízkých hodnotách, a právě nyní v Medvědím trhu jsme, takže teď je skvělá doba na to, aby člověk začal realizovat své investice.

4) Jakými způsoby pomáháte klientům budovat jejich kryptoměnové portfolio?

V našem projektu máme tým analytiků, který se stará o analýzu tržních příležitostí. To znamená, že analyzují zajímavé digitální projekty, které mají potenciál vyrůst na své hodnotě častokrát i o několikanásobky právě v nadcházejícím býčím tržním cyklu.

Každý týden zveřejňujeme v našem Discordu vypracovanou analýzu, díky které mohou naši členové do projektu investovat nákupem jejich tokenů.

Jsme si plně vědomi toho, že spousty lidí je nováčky v tomto digitálním světě, a proto ke každé analýze zveřejňujeme jasné a srozumitelné video návody, podle kterých zvládne případnou investici realizovat úplně každý.

5) Nabízíte svým členům ještě nějakou další podporu?

Samozřejmě. V našem Discord serveru máme i edukační zónu, kde najdeme již desítek hodin video záznamu v češtině či angličtině, díky kterým se naši členové mohou dále vzdělávat.

Další velkou výhodou je, že každému novému klientovi nabízíme úvodní hodinovou konzultaci s našim specialistou zcela zdarma. Na tomto on-line setkání pomáháme lidem založit například vlastní krypto peněženku, účet na burze, popřípadě i asistovat s nákupem prvních tokenů z našich analýz, které si klient sám vybere.

Nesmíme také zapomenout, co se podpory týče, na komunitní chat či Discord ticketing, kde lidem každý den pomáháme, odpovídáme na jejich dotazy a ve vybraných případech umožňujeme i speciální konzultaci.

Našim členům se snažíme být plnohodnotnými partnery v tomto moderním světě digitálního investování.

6) Vaši členové tedy mají své investice plně pod kontrolou?

Přesně tak. My nejsme fond, žádnou vlastní kryptoměnu nevytváříme a nemáme ani žádné provize z realizovaných investic našich členů. Každý klient v projektu Metalife.Family investuje sám za sebe, ze svých účtů a všechny nakoupené tokeny má uloženy u sebe na svých krypto peněženkách.

Kdykoliv může své tokeny prodat a vybrat si tak zpět peníze, které do daných investic vložil. Samozřejmě hodnota závisí na tom, jestli token v mezičase vyrostl či klesl na své hodnotě.

7) Dostávají vaši členové informace o vývoji analyzovaných tokenů?

Ano a nejen to. Každý den zveřejňujeme novinky ze světa WEB 3.0. Poté každý týden zveřejňujeme aktualizaci vybraných analyzovaných tokenů, díky které se mohou naši členové dozvědět o tom, jak se projektům daří, co nové případně v brzké době chystají a jestli tokeny daných projektů dokupujeme, popřípadě jestli část odprodáváme.

8) Na trhu je více projektů, které nabízejí podobné služby, v čem se lišíte právě vy?

Začal bych určitě zázemím. Za našim projektem stojí společnost D.I.C. SERVICES SE, která má více než 10 let zkušeností na trhu s investičními diamanty, výrobou a prodejem nádherných diamantových šperků a luxusních hodinek. Lidé v této společnosti jsou nadšenci do nových technologií, a proto jsme se rozhodli vytvořit projekt Metalife.Family. Nejsme tedy žádným garážovým projektem.

Další naší výhodou jsou možnosti, které máme. Náš tým cestuje po světě, navštěvuje různé krypto události a tím rozšiřujeme naše obzory. Při návštěvě krypto eventů jsme se seznámili se zajímavými osobnostmi, a i díky tomu máme v našem týmu analytiky z Dubaje nebo Anglie. Někteří mají více než 8leté zkušenosti nejen s krypto trhem, ale i dalšími sektory, takže jsme velice rádi, že je v projektu máme a naši členové mohou využívat jejich zkušeností.

Nesmíme opomenout hlavně zákaznickou péči, která je našim členům opravdu k dispozici každý den a je obrovskou podporou nejen pro nováčky, kteří se rozhodli vstoupit do našeho projektu.

9) Na webových stránkách, a také ve videích, mluvíte o bohatém provizním systému, co to přesně znamená?

Každý člen projektu může také využívat náš partnerský provizní systém, to znamená, že za rozšiřování naší komunity získává velmi zajímavé provize a bonusy. Jedná se o propracovanější affiliate systém, též zvaný „Team Leader marketing“, díky kterému lidé mohou vydělávat. Tuto službu má aktivovaný každý člen, někteří ji vůbec nevyužívají a soustředí se pouze na investování, jiní vydělávají pár tisícovek měsíčně a jsou i tací, kteří vydělali několik stovek tisíc, dokonce i 1 200 000 Kč za 6 měsíců. Je to oblíbená služba, kterou využívají jak zkušení obchodníci, tak i úplní nováčci, protože i zde nabízíme podporu od lidí, kteří za svou kariéru v Team Leader marketingu vydělali několik desítek milionu korun. Našim cílem je, aby opravdu každý člen měl možnost vydělávat díky digitálním technologiím a nástrojům, a jestli to bude za pomoci investováním či affiliate systémem, popřípadě obojím, je pouze na něm.

10) Jaké jsou vaše plány do budoucna? Chystáte pro své členy nějaké novinky?

Určitě budeme stále analyzovat další a další projekty. V budoucnu bychom se rádi podíleli na distribuci speciálních digitálních technologií jako například zařízení pro rozšířenou, či virtuální, realitu. Nepřehlížíme ani digitální nástroje v podobě umělé inteligence, které chceme našim členům srozumitelně představit a vysvětlit možnosti jejich používání.

V neposlední řadě určitě stojí za zmínku i soutěž o dovolenou v Dubaji, o kterou mohou soutěžit všichni naši členové. Výhercům zaplatíme jak letenky, ubytování, tak je i provedeme zajímavými místy, které by si člověk v Dubaji určitě neměl nechat ujít. Podobnou soutěž jsme již pořádali a v květnu jsme si společnou Dubaj náramně užili.

Zaujal vás projekt Metalife.Family?

Podívejte se na jejich krátká videa, která vám projekt představí do detailu. >>> www.metalife.family

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Jak si zajistit pasivní příjem na základě peer-to-peer lending

Další článek

Bitcoin stále hraje první housle a už tu s námi zůstane, říká burza Coinmate. Spustila proto nástroj pro pravidelné investice a chce vzdělávat veřejnost