Jak nastavit ve PhoenixMiner těžbu Ethereum pro GPU/4GB?

Zdravíme všechny fanoušky Kryptoguru, od rána nás bombardujete, že přestal těžit PhoenixMiner pro GPU/4GB! V tomto mini článku si v rychlosti ukážeme jak nastavit PhoenixMiner pro GPU/4GB.

Vytvořte si například start.bat soubor a do něj zadejte tento příkaz (doplňte do příkazu vaší adresu, pak dejte tečku a za tečku název vašeho rigu):

PhoenixMiner.exe -pool ssl://eu1.ethermine.org:5555 -pool2 ssl://us1.ethermine.org:5555 -wal ETHadresa.NázevRigu -rvram -1 -rmode 2 -tstop 75

Toto nastavení je jen dočasné řešení! Více informací v tomto článku: Jaký bude osud 4GB GPU koncem roku 2020?

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Moje zdroje krypto informácií SK/CZ

Další článek

Týdeník kryptotrhu / Čo očakávať pred halvingom? – 22.04.2020