HLEDÁME PRÁVĚ TEBE – Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 13.04.2020

Jak jsme očekávali v minulém týdnu, Bitcoin prorazil supportní trendovku celého růstu a pokračoval v noci na dnešek až k 6600 USD.
I když byl minimální retracement splněný, tak plán zůstává stejný – velmi pravděpodobné dosažení 6000 USD, případně potom cen kolem 5500 USD.

Kryptoguru: Předem děkujeme za skvělou spolupráci s Blockspace a chceme touto cestou umožnit začínajícím či pokročilým traiderům pokračovat v Týdeníku kryptotrhu. Prosím o případnou spolupráci nás kontaktujte na info@kryptoguru.cz 

Nezapomínáme ani na ty z vás, kteří s tradingem ještě nemáte zkušenost. Každé pondělí si zde vysvětlíme význam tří slovíček, s kterými se v analýze můžeme setkat.

  • Dump: Stav, který který vznikne poté, co obchodníci hromadně prodávají kryptoměnu z důvodu její vysoké prodejní ceny. Důsledkem je DUMP, kdy cena měny je sražena zpět dolů.
  • Klouzavý průměr: Je to průměr, který se používá pro jednodušší odhalování trendu časové řady. Počítá se jako průměr konstantního počtu za sebou jdoucích období.Tento průměr se počítá se jako průměr konstantního počtu za sebou jdoucích období. Pomocí klouzavého průměru se křivka grafu ceny vyhladí do podoby linie a lze tak lépe určit trend nebo změnu trendu. Klouzavé průměry jsou důležitým stavebním kamenem pro vytváření složitějších technických indikátorů nebo ukazatelů.   
  • Bear/Bearish: Trend, kdy trh dlouhodobě klesá (medvěd/medvědí).

Zdroj: www.blockspace.cz

Předchozí článek

piTrezor – DIY hardwarová peňaženka založená na Trezore a Raspberry pi

Další článek

Moje zdroje krypto informácií SK/CZ