Jak nastavíme ve Windows 10 více než 8 GPU (AMD)?

Zdroj: Pixabay.com

Poslední dobou se nás ptáte kolik je možné připojit grafických karet pro těžbu kryptoměn u operačního systému Windows 10? Chceme touto cestou vysvětlit v mini návodu, jak lze připojit až 12 GPU.

Od verze Crimson 17.10.2 ( poznámky k verzi ) přidala AMD podporu pro více než 8 GPU/AMD u operační systém Windows 10.

Jak nastavíme ve Windows 10 více než 8 GPU/AMD:

  1. Nejprve stáhnout a nainstalovat nejnovější ovladač AMD Crimson zdeV době psaní je to verze 20.4.1.
  2. Po dokončení instalace restartujte počítač.
  3. Poté otevřete aplikaci AMD Settings kliknutím na: Start > AMD Settings, nebo dvojitým kliknutím na ikonu AMD Settings na hlavním panelu.
  4. Nakonec pro každou grafickou kartu přejděte na kartu Herní, poté na Globální nastavení a změňte rozbalovací nabídku GPU Workload z Graphics na Compute .

A máte hotovo! Teď už stačí spustit sw/miner pro těžbu kryptoměn na 12 GPU. Jinak v této sekci těžba-mining naleznete další zajímavé články o těžbě (mining) kryptoměn.

Zdroj: Cryptocurrency Net

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Co je Skycoin a jakým způsobem se těží?

Další článek

piTrezor – DIY hardwarová peňaženka založená na Trezore a Raspberry pi