CryptoByte 2022 v otázkách a odpovědích

Co je to CryptoByte?

Je to, resp. bude to konference o kryptoměnách pro veřejnost. Pro lidi s komunity fanoušků krypta a pro veřejnost, která se chce o světě kryptoměn dozvědět víc, než jen to, co se píše v některých mainstreamových médiích.

Kdy a kde se bude CryptoByte konat?

Akce proběhne na půdě Technické univerzity v Liberci v atraktivních prostorách pavilonu G. Je to plně vybavený objekt, který poskytuje odpovídající zázemí pro událost tohoto typu. Konference je naplánovaná na sobotu 7. května 2022. Sály, vybavené audiovizuální technikou, s prostorným foyer pro prezentaci produktů a služeb podporujících společností, prostory pro workshopy. To vše na jednom místě.

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

A na co se mohou návštěvníci těšit?

Program budou tvořit přednášky ve dvou univerzitních aulách, workshopy ve dvou učebnách a ten, kdo by si v nějakou chvíli neuměl v programu vybrat, tak ten může zaskočit do krypto kina, kde se budou ve smyčkách promítat tematické a vzdělávací krátké filmy. Takže nudit by se neměl nikdo.

Z více, jak 20 přednášejících a popularizátorů kryptoměn se účastníci mohou těšit na taková jména, jako jsou ekonomové Lukáš Kovanda, Josef Tětek, Dominik Stroukal nebo těžaři Karel Fillner a Kristian Csepcsar. Z nejznámějších popularizátorů je možné za všechny zmínit alespoň youtubery Kicoma (Bitcoinovej kanál) a KryptoMatese. Na programu bude také bezpečné držení kryptoměn, jejich danění a nebude chybět ani možnost si platby pomocí kryptoměn vyzkoušet.

V plánu je celou akci zpestřit nějakými akcemi a prezentacemi výrobců ve venkovních prostorách před pavilonem G, ale je příliš brzy na to tento záměr více konkretizovat.

Chystá se i nějaké neformální setkání účastníků s přednášejícími?

Již v průběhu takovéto akce účastníci pouze pasivně nekonzumují informace na přednáškách a workshopech, ale v přestávkách se seznamují a vedou debaty spolu navzájem i s přednášejícími. CryptoByte je nejen konferencí, ale i společenskou událostí, takže po skončení oficiální části programu bude akce pokračovat v nedalekém klubu formou after party. Místo s živou muzikou a dobře zásobeným barem, kde se bude probírat už ledacos, a kde k sobě budou mít účastníci tak nějak blíž.

Zdroj: CryptoByte.cz

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

AMD: Test těžební (mining) sestavy Yeston RX 6800 XT v HiveOS

Další článek

AMD: Test těžební (mining) sestavy Biostar RX 6900 XT v HiveOS